WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Zenegra

Erektil Disfonksiyonların Tedavisinde Kullanılan İlaç: Zenegra, çoğunlukla farklı kökenli erektil disfonksiyonların tedavisinde olmak üzere ürolojide kullanıma yönelik, Sildenafil içeren jenerik bir ilaçtır. İlaç, spesifik fosfodiesterazın enzimatik aktivitesinin düzenlenmesini sağlar ve kas gevşetici etki sağlayan nitrik oksit salgılar. Aktif madde ayrıca penisteki kan basıncını belirli bir seviyede tutarak uygun bir ereksiyon tepkisi sağlar. Olağan etki 4 saatten az sürmez; ancak bazı hastalar 18 saat veya daha fazla cinsel uyarılmanın arttığını bildirmektedir.

Ürün Açıklaması

Zenegra, iktidarsızlığı tedavi etmek için tasarlanmış, zamanla test edilmiş geniş ilaç sınıfının bir parçasıdır. Bahsedilen duruma çeşitli faktörler neden olabilir: fizyolojik ve psikolojik stresler, diyabet, aşırı çalışma, onkolojik hastalıklar, yaşlılık vb. Genellikle terapist, uğraştığınız sorunun doğasına bağlı olarak bir tedavi rejimi oluşturur ve potansiyel çözümler eğlence aktivitesinden cerrahi müdahaleye kadar değişebilir.

Bozukluğun kesin doğası önemli ölçüde farklılık gösterse de çoğu durumda semptomatik tedavi hemen hemen aynıdır. İlaç pelvik bölgenin damar beslemesini yoğunlaştırır, cinsel organların oksijen beslemesini arttırır ve penis dokularına ulaşan kan damarlarındaki basıncı azaltır. Sonuç olarak vücut normal bir ereksiyon yeteneğine sahip olur.

Genel sakinleştirici özellikleri sayesinde bu ilacın kullanımı, arteriyel hipertansiyonun iyileştirilmesine yönelik modern iyileştirme stratejisinde de yer almaktadır.

Nasıl alınır

Bu ilacı seçmeden önce, alerjiniz olmadığından emin olmak için bazı testler yapmalı ve ilgili doktorunuzla detaylı bir konsültasyon yapmalısınız. Bu ilacın başka herhangi bir erektil uyarıcı, alkol, anestezik veya narkotik madde ile birlikte alınması kesinlikle yasaktır. Bu talimatın dikkate alınmaması sağlığınızı tehdit edecek tehlikeli etkilere yol açabilir.

İlaç iktidarsızlığın profilaktik tedavisi için tasarlanmamıştır. Potansiyel ilişkiden 15-20 dakika önce alın.

Kısa süreli bir etki sağlar ve ilacın etkisinin en belirgin olduğu ortalama süre 2 saatten 6 saate kadar değişir. Vücudun cinsel ilişkiye hazır olduğu ortalama süre nadiren 30 dakikayı geçer.

Güvenlik Bilgisi

Dozu ARTIRMAYIN veya ilacı diğer uyarıcılarla birlikte KULLANMAYIN.
Nitrat içeren ilaçlarla tedaviye katılırken kullanmaktan kaçının. Bu ilaçların eş zamanlı kullanımı ölümcül sonuçlara yol açabilir.İlaç afrodizyak olarak kabul edilemez. Cinsel uyarının yerini almaz, aksine ereksiyona ulaşmak için uygun koşulları yaratır.
Penisin fiziksel deformasyonu olan hastalarda ilacın özel kısıtlamalarla kullanılması gerekir.
İlaç on sekiz yaşın altındaki kişiler tarafından alınmamalıdır.
İlacın hamile kadınlar veya genel olarak kadınlar tarafından kullanılması amaçlanmamıştır.
İlacın alınması ani görme/işitme kaybına neden olabilir.
İlaç alışkanlık yapıcı olarak kabul edilmese de komplikasyonları önlemek için gereğinden uzun süre kullanılmamalıdır.

Yan etkiler

Zenegra'nın neden olduğu advers reaksiyonların listesi genel olarak diğer PDE5 inhibitörleri için karakteristik olan eşdeğer yan etki aralığıyla örtüşmektedir. İlacın alınması ishal, mide bulantısı, bulanık görme, baş dönmesi, baş ağrısı, uykusuzluk vb. ile sonuçlanabilir.

İlacın doğru kullanımı, en şiddetli olanlar da dahil olmak üzere yan etkilerin sıklığını önemli ölçüde azaltır. Bu etkilerin bazıları Zenegra ile periyodik tedavi sırasında ortadan kaybolur. Bununla birlikte, durumunuzda ilacın neden olabileceği herhangi bir kötüleşme, derhal bir sağlık uzmanına başvurmanız için bir neden olarak değerlendirilmelidir.

08 Oca 12:16

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.