WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viaxi
Viaxi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

TR-439

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Nedir? ve Ne İşe Yarar!

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel 200 ml’lik kutusu ile kendini yenileyerek müşterilere sunulmuştur. Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel içeriğinin tamamen doğal ve bitkisel oluşu ile formül edilen cinsel ürünler çiftlerin cinsel birleşimlerinden daha fazla haz alabilmelerine olanak tanımakla beraber destek sağlamaktadır.

 

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel, vajinal kuruluk yaşayan bireylerin veya daha fazla kaygan cinsel birleşim isteyen bireylerin kullanmış olduğu cinsel sağlık ürünleridir. Üstün kalitedeki ürün su bazlıdır ve prezervatif uyumludur. Sağlamış olduğu kayganlaştırıcı özelliğin yanı sıra, aynı zamanda da ferahlık hissi uyandırarak kullanıcılara maksimum destek sağlamaktadır.

 

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı ve Kullanım Şekli!

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. İçeriğinin doğallığının yanı sıra, hiçbir zararlı maddeyi bulundurmayan ürünler kullanıcının istediği kadar penise sürebilmesine olanak tanımaktadır.

 

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel kullanımı olarak penise istenilen miktarda sürülebilir ve direk olarak cinsel ilişkiye girilebilmektedir. Belirli bir kullanım miktarı bulunmayan ürün rahatlıkla kullanılır ve olumsuz bir etkiyi kullanıcıya aksetmemektedir.

 

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Etkileri

Viaxi kayganlaştırıcı jel etkileri bakımından oldukça başarılı sonuçları kullanıcıya ve partnerine sunmaktadır. İçeriğinin doğal oluşu ve ya etkisinin olmayışı ile de maksimum destek sağlayarak en etkili cinsel sağlık ürünleri olarak adlandırılmaktadır.

 

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel etkileri aracılığı ile hem kullanıcıya hem de partnerine maksimum destek sağlayarak cinsel birleşimlerinden en iyi derecede haz alabilmelerine olanak tanımaktadır. Olumsuz hiçbir etkeni belirtmeyen ürünler kullanıcı dostu olarak adlandırılmaktadır.

 

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları!

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel fiyatları bakımından oldukça fazla bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Üstün kalitedeki cinsel performans ürünlerini birçok firma değişken fiyat aralıkları ile müşterilerine sunmaktadır.  Firmamız viaxi glide jel fiyatları konusunda çeşitli indirimler yaparak müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

 

Yapılan indirimlerin yanı sıra aynı zamanda da kampanyalar ve fırsatlar üreten firmamız müşteri memnuniyetine özen göstererek kalıcı çözümleri sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda da sağlamakta olduğumuz ürünlerimizi tamamı orijinal bir şekilde ve bandrollü olmakla beraber sizlere sunulmaktadır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.