WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Vega 100 Zararları

Mükemmel bir ereksiyon sağlayıcı ve cinsel güç artırıcı ürün olan vega 100 gösterdiği etki ile kullanıcılarının vazgeçilmezi olan bir ilaçtır. 36 saat boyunca etkisini gösteren bu ürün ile cinsel ilişkinizi çok daha uzun saatler boyunca yaşamanın keyfini çıkarın. Vega 100, kısa sürede etkisini gösteren bir ilaç olmaktadır. İlişkiden 20 dakika önce alınması bu sebepten dolayı yeterlidir.

Vega 100’ün etkisini görebilmek için sadece cinsel anlamda uyarılmanız yeterli olacaktır. sonrasında ise kendinizi direk ilişkiye istekli bir durumda hissedeceğinizden şüpheniz olmanız. Vega 100 kullanımı ile birlikte bir takım yan etkiler söz konusu olabilmektedir. Bu etkiler aslına bakıldığında kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Vega 100 kullanım şartları doğrultusunda kullanıldığı takdirde hiçbir zarar içermemektedir. Yalnız bu gibi ereksiyon haplarının kullanımını kalp, damar ve böbrek rahatsızlığı olan kişilerin yapmaması gerekir. Eğer herhangi bir rahatsızlığın söz konusu ise mümkün olduğunca vega 100 kullanımını doktor gözetiminde yapmaya çalışınız.

Vega 100 yan etkileri, baş ağrısı, baş dönmesi, yüzde kızarıklık, mide bulantısı gibi geçici etkilerdir. Doz aşımı yapılmadığı takdirde hiçbir şekilde ciddi olarak ağır bir yan etki göstermemektedir. Vega kullanımı mümkün olduğunca günde bir defa yapılmalıdır. Aşırı doz ihlalinde istenmeyen rahatsızlıkların görülme olasılığı oldukça yüksektir.

30 Ağu 2021 16:29

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.