WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Su Bazlı Kayganlaştırıcı Kullanın

Cinsel yaşamın birçok şekillerde yaşandığı bilinen bir gerçek. İnsanlar bu alanda farklı şekillerde zevk alabilmek ya da daha rahat bir şekilde ilişkiye girebilmek için farklı ürünler kullanmakta ve farklı alternatifler geliştirmişlerdir. Bunlardan biri de kayganlaştırıcı kremlerdir. Bir kayganlaştırıcı krem nasıl kullanılır diye bakıldığında bu ürünün kullanılması aslında o kadar da zor değildir.

Su Bazlı Kayganlaştırıcı Kullanın 

Genelde bu konuda kullanım açısından su bazlı kayganlaştırıcılar daha çok önerilmektedir. Diğer kayganlaştırıcılar prezervatife zarar verdiği için ilişki sırasında bazı sorunlar yaşanabiliyor. O yüzden su bazlı kayganlaştırıcılar en iyisi olacaktır. İlişki başlamadan önce bu üründen biraz elinize dökerek avucunuzun içerisinde ısınmasını sağlayın. Sonra da penisin ucundan başlayarak yavaşça sürmeye başlayın.

Kayganlaştırıcılar ile Kaliteli Cinsel İlişki

Birlikteliğiniz devam ettiği müddetçe kayganlaştırıcı yanınızda bulunsun. Bu durumda mutlaka kuruluk hissettiğiniz zaman kullanabilmeniz daha kolay olacaktır. Kayganlaştırıcı ürünleri mutlaka gerektiği kadar kullanın. Fazlası da sürtünmenin kalitesini düşüreceği için çok yararlı olmayacaktır. Farklı ürünler kullanmak yerine mutlaka su bazlı kayganlaştırıcı kullanmaya özen gösterin. Gerektiğinden fazla kullanmamaya da önem verin. Kayganlaştırıcı hem kolaylık fazlası da zarardır. 

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.