WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sperm Arttırıcı Macun

Sperm azlığı çiftlerin çocuk sahibine engel olan, fakat tedavisi bulunan bir durumdur. Erkeklerin birçoğu sperm azlığını iktidarsızlık şeklinde yorumladığı için büyük sorun haline getirmektedir. Çocuğu olmayan birçok çift sperm azlığı sorununu bilmediği için erkeğin iktidarsız yetersiz olduğunu düşünmekte ve sperm arttırıcı macun ile bu soruna çözüm aramaktadır. Filmlere dahi konu olan bir durumdur.

Sperm azlığı ve iktidarsızlık için çeşitli sperm arttırıcı macun karışımları yapılmaktadır. Arı sütü, polen, zencefil ve zerdeçal ile yapılan sperm arttırıcı macun cinsel sağlık ilaçları gibi düzenli belirli bir program içerisinde kullanıldığı takdirde faydası görüldüğü belirtilmektedir. Çeşitli bitki özleri ile hazırlanan bu karışımlar cinsel gücü arttırıcı, isteği arttırıcı ve sperm arttırıcı etkiye sahiptirler.

Sperm azlığı sorunu kişinin vücudunda içte veya dışta herhangi bir belirti göstermediğinden, çiftlerin birçoğu erkeğin iktidarsızlık sorunu yaşadığını düşünerek bu tarz sperm arttırıcı macun ile sorunu çözmeye çalışmaktadırlar. Fakat soruna çözüm olduğu düşünülen sperm arttırıcı macun kullanmadan öncesinde yaşanılan sorunun teşhisi için doktora başvurulması daha doğrudur.

30 Ağu 2021 15:48

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.