WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sperm Arttırıcı İlaç

Sperm sayısının azlığı ya da kalite düşüklüğü doğrultusunda kullanılması önerilen sperm arttırıcı ilaç erkekler için en basit tedavi yöntemidir. Sperm sayısının azlığı çocuk sahibi olmanın önündeki en önemli, fakat tedavisi olan bir engeldir.

Sperm azlığının tedavisi tıbbi olarak iğne yardımıyla testis kanallarından alınma ya da ameliyat ile direk testisten alınma olarak yapılmaktadır. Bunun dışında operasyonu kabul etmeyen ya da operasyona gerek olmayan durumlarda sperm arttırıcı yiyecek ya da sperm arttırıcı ilaç kullanımı önerilmektedir. Düzenli kullanımlarda olumlu sonuçlar veren tedavi yöntemleridir. Sperm arttırıcı ilaç içeriği tamamen bitkisel olarak hazırlanmış herhangi bir yan etkisi bulunmayan cinsel sağlık ürünüdür. Belirli bir program doğrultusunda düzenli kullanımı önemlidir. Çünkü aksatmadan kullanıldığında faydasını göstermektedir.

Sperm sayısının azlığı vücutta belirgin bir etki yaratmadığı için doktor tarafından yapılan spermiogram testi sayesinde belirlenmektedir. Bu nedenle yapılması ya da izlenmesi gereken tedavi yolu doktor kontrolünde ve onun yönlendirmesi doğrultusunda yapılmalıdır. Doktor kontrolünde yapılmayan tedavilerde istenilen sonuçlar alınmayabilir ve farklı sonuçlar da doğurabilir.

30 Ağu 2021 15:49

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.