WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Spanish Fly
Spanish Fly

Spanish Fly İspanyol Sineği Bayan Azdırıcı Uyarıcı Spanishfly Damla

TR-221

Spanish fly (İspanyol sineği)bayan azdırıcı ve bayan uyarıcı damla ürünleri hanımların orgazm olmalarına destek sağlayarak daha fazla haz alabilmelerine olanak tanımaktadır.

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Spanish Fly İspanyol Sineği Bayan Azdırıcı Uyarıcı Spanishfly Damla

 

Bayan Azdırıcı ve Bayan Uyarıcı Spanish Fly İspanyol Sineği Damla!

Cinsel birleşmeye istek duymayan bayanlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu ürün, birleşmelerin daha ateşli ve arzu dolu olmasını sağlayan son derece etkili bir uyarıcıdır.

Etkisinin bozulmaması için asitsiz içeceklerin içine 15 - 20 bayan azdırıcı damla damlatılarak kullanılan bu ürün, cinsel kuvvetin ve arzunun en üst seviyeye çıkmasını sağlayan mükemmel etkili bir damladır. Uzun zamandır İspanyol Sineği olarak tanınan ve nam salan bu ürün, bir Alman malıdır.

Sadece birkaç adet Spanish Fly İspanyol Sineği bayan azdırıcı damla dahi kullanılsa yeterli görülebilecek olan ve etkisini 10 dakika kadar çok kısa bir zaman içinde gösteren bu ürün, habersiz olarak da kullanılabilir.

Bayanda cinsel uyarılmayı maksimum seviyeye çıkaran ve bu cinsel duygularla bayanın baştan çıkmasını sağlayan İspanyol Sineği, bayanın daha önce hiç olmadığı kadar arzulu ve oldukça haz dolu bir cinsel yaşama kavuşmasını mümkün kılar.

Ürün yapısında halsizlik, stres ve sıkıntı gibi sebeplerle düşüş gösteren cinsel isteği ve enerjiyi arttırıcı demir dikeni, Amerikan gingseng ve epimedium bitkileri yer almaktadır. Cinsel sorunların ortadan kalkmasında destek olan bu ürün ayrıca vücut dirençliliğine de yardımcı olur.

İspanyol sineğini internet üzeriden sipariş verebilir, satın alabilirsiniz. 

Bayan Cinsel Uyarıcı ürün olan bayan azdırıcı damla (isteksiz bayanlara özel ürün) Spanish Fly İspanyol sineği, aynı erkeklerdeki cialis kullanımı gibi daha fazla heyecan ve daha fazla istek uyandırır. Asitsiz içeceklerde 15-20 bayan azdırıcı damla kullanmanız yeterli olacaktır.

Spanish Fly İspanyol Sineği bayan azdırıcı damla Cinsel gücü ve isteği maksimuma çıkartan muhteşem damla.

Alman Malı 13 ayrı dilde tercümeli reçeteli.

İspanyol Uçuşu uzun süredir efsanevi bir afrodizyak olarak haklı bir isme sahiptir. Yalnız birkaç damla onu harika hissettirmek ve azdırmak için yeterlidir.  Kelimenin tam anlamı ile ürperten yoğun duygularla dolu bir seks için Spanische Fliege en iyi çözümdür.  Haberli ya da habersiz kullanılabilen Spanische Fly 10 dakika gibi kısa bir sürede etkisini göstermeye başlar.

Spanish Fly - İspanyol Sineği kullanımı Bayandaki uyarılma hissi en üst düzeye çıkar ve bu hisle bayan tahrik olurken vücudunu saran sıcaklığı ve şehveti sizinle söndürmek için büyük çaba sarf eder. Bayandaki bu uyarılma hissinin yanında bu güne kadar hiç almadığı bir zevk ve rahatlama yaşar ilişki esnasında. Bu da daha uzun, daha istekli ve son derece bir zevkli bir cinsel hayatın anahtarıdır. Kesinlikle bilinç bulandırmaz, uyuşturucu herhangi bir etkisi yoktur. Kişi ilişki esnasında kesinlikle kendindedir ve sabah ne yaptığını çok iyi hatırlar.

Spanish Fly - İspanyol Sineği Nasıl Kullanılır? Etkisini kaybetmemesi için Asitik (Cola, Portakal Suyu Vb.) dışında sıvı bir içeceğe 15 defa bayan azdırıcı damla damlatılması önerilmektedir.

Spanish Fly - İspanyol Sineği İçeriği: İçerisindeki etken maddeler sayesinde yorgunluk, stres ve benzer nedenlerle azalan cinsel isteği ve enerjiyi arttıran Spanische Fly, kadınların yaşantılarına fark katar. Cinsel problemlerin giderilmesinde yardımcı olan ürün aynı zamanda vücut direncini arttıran özellikleriyle de mutluluğunuza katkıda bulunur.

Demirdikeni (Tribulus terrestris); kuvvet verici (tonik), cinsel fonksiyonların düzenlenmesi, kadınlarda yumurtlama ve cinsel istek arttırıcı olarak kullanılmaktadır. Demirdikeni ayrıca değişik kültürlerde anti-inflamatuar, anti artrit, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için de kullanılmaktadır.

Panax Quinquefolius (Amerikan Ginseng) in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür. Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır. Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testosteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de düşünülmektedir.

Epimedium; çok güçlü cinsel ve uyarıcı bir bitkidir. Birincil kullanım şekli afrodizyak olarak kullanımıdır. Diğer kullanım amaçları ise; kemik ve eklemleri güçlendirmek, sakinlik vermek, kalbi rahatlatmak ve bağışıklık (savunma) sistemini güçlendirmektir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Fidan Erdoğan 23 Oca 12:09

Ucuz Olması

ilk gördüğümde fiyatı endişe yarattı ama bu fiyata böyle etki beklemiyordum

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.