WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Sildegra 100 mg Tablet Türkiye

Sildegra 100 mg Tablet Nedir? Sildegra 100 mg Hap Ne İşe Yarar

Sildegra 100 mg tablet büyük bir ilaç firmasının ilk başlarda aslında hipertansiyon yüksek irtifa pulmoner ödemi (akut akciğer ödemi) tedavisi için geliştirdiği ve bu alanda kullandığı bir ilaçtır. Yapılan deneylerde erkek deneklerde bir takım farklı fizyolojik etkenler görülmeye başlayınca ilaç üzerinde tekrar çalışmaya başlanmıştır. Birçok erkek denekte sildegra 100 mg kullanımı sonrasında ereksiyon sıklığında ve kuvvetinde farklılıklar gözlemlenmeye başlayınca, firma ilacı daha çok sertleşme bozukluğu yaşayan hastalar üzerinde kullanmaya başlamıştır. Daha sonraları sildegra 100 mg etken maddesini farklı ürün isimleri altında piyasaya sürmüşlerdir. Sildegra 100 mg tek başına ilaç olarak da kullanılmaya devam etmektedir.

Sildegra 100 mg özellikle erkek vücudunda kan dolaşımına penis bölgesine yoğunlaştırmakta ve bu bölgedeki damarların gevşemesine yol açmaktadır. Bu sayede penisin ereksiyon hali bir süre boyunca devam etmekte boşalma süresinin de bununla birlikte gecikmesine neden olmaktadır. Sildegra 100 mg esas kullanımı sertleşme bozukluğu (ereksiyon olamama) tedavisinde kullanılmaktadır. Günümüzde birçok erkek, arzuladığı cinsel ilişkiden yarım saat ile dört saat öncesine kadar sildegra 100 mg kullandığında uzun bir süre erektil halde cinsel aktivitesine devam edebilmektedir.

SİLDEGRA100 MG KULLANIM ŞEKLİ

Uzmanlar tarafından önerilen günlük sildegra 100 mg kullanım dozu ortalama 50 mg olmakla birlikte sağlık koşulları müsait olan erkelerin 100 mg doz kullanabileceğidir. Ciddi karaciğer ve böbrek yetmezliğinden dolayı ilaç kullananların ve 65 yaşından büyük olan erkeklerde yan etkisinin daha fazla olabileceğinden dolayı önerilen doz miktarı 25 mg’dır. Erektil Disfonksiyon (ereksiyon bozukluğu) tedavisinde, 25 mg-50 mg ve 100 mg sildegra dozlarının etkinliği Amerika ve Avrupa’ da yapılan binlerce hastayı kapsayan 20’den fazla araştırmada etkinliği kanıtlanmıştır. Sildegra 100 mg bu çalışmaların tamamında büyük oranda erektil bozukluğunda işe yaramıştır. Günlük bir defa sildegra 100 mg tablet bol su ile alınabilmektedir. Sildegra 100 mg kullanımı ile cinsel ilişki sıklığının arttığı tespit edilmiştir. Doz aşımının yapılmamasına dikkat edilmesi gerektiği uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

SİLDEGRA 100 MG FAYDALARI

Cinsel ilişkiden önce alınan sildegra 100 mg sayesinde uzunca bir süre penisin ereksiyon hali devam etmektedir. Vaginal ilişki başladıktan itibaren altı saat boyunca cinsel aktivite devam ettirilebilir. İlacın etkisi otuz altı saate kadar devam edebilir. Bu süre içerisinde yeni bir doz almadan tekrar ilişkiye girmek mümkün olabilmektedir. Sildegra 100 mg kullananlar aynı zamanda partnerini de mutlu etmeyi ona cinsel birlikteliklerinde mutlu anlar yaşatmayı başarmaktadır. Sildegra 100 mg etken maddesi aynı zamanda hücreler içindeki çeşitli reaksiyonları hızlandıran fosfodiesteraz enzimi engellemeye faydalıdır. Bu enzimin engellenmesi niktrik oksit diye bilinen kimyasal türün seviyelerini artırır ve böylece vücudun birçok bölümündeki kan damarlarının rahatlaması sağlanır.

Sildegra 100 mg ilacın diğer bir faydası da yorgunluk ve nefes darlığı çeken kişiler üzerindeki etkisidir. Pulmoner arteriyal (hiper tansiyon) sorunu yaşayan insanlar akciğerlerinde yeterince kan dolaşımı sağlanamadığında yorgunluk ve nefes almakta güçlük çekerler. Sildegra 100 mg kandaki akışı ve yoğunlaşmayı artıracağından böyle sorunlar yaşayan kişilerde de etkili olabilecektir.

SİLDEGRA 100 MG KULLANILMAMASI GEREKEN DURUMLAR HANGİLERİDİR?

Son zamanlarda Miyokardit rahatsızlığı (kalp kası rahatsızlığı) yaşamış olanlar,

Hipotansiyon (düşük tansiyon) rahatsızlığı olanlar,

Kalp ameliyatı geçirmiş olanlar,

Göz retinasının ileri derece hasta olanlar,

Depresif bozukluk yaşayanlar (ağır depresyon geçirenler),

Kalp yetmezliği hastaları,

Aktif peptik ülseri olanlar,

Aşırı alkol kullananlar,

Diyabet hastası olanlar,

Kronik bir rahatsızlıktan dolayı kimyasal ilaç kullananlar,

Bu gibi rahatsızları yaşayan kişilerin sildegra 100 mg kullanmadan önce mutlaka uzman hekime başvurması onun kontrolünde kullanması gerekmektedir.

Uzman doktorlar ilacı kullanıp kullanamayacağınız ya da hangi dozda kullanabileceğinizi önerecektir.

SİLDEGRA 100 MG YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Alerjik durum ortaya çıkabilir. (cilt döküntüsü ve ürtiker gibi)
Görme olayında bulanma
Göz kapaklarının normale göre şişmesi
Gözde ağrı ve kızarma durumu
Baygınlık ve kısa sürelik baygınlık
Yüzde şişme
4 saatten fazla peniste uzama ve acılı sertleşme
Bir gözde ya da iki gözde kısmi, geçici, kalıcı, ani görme bozukluğunun ortaya çıkması.
Göğüs’de ağrı (bu ağrı ortaya çıkarsa nitrat kullanımından uzak durulmalıdır.)
Kalbin normale göre hızlı atması
Yüksek ya da tam tersine düşük tansiyon oluşması
Midede hazımsızlık ve şiddetli baş ağrısı
Sırtta ve kaslarda yoğun ağrı
Başın dönmesi ve yüzde kırmızılık
Burun tıkanıklığı
Karında ağrı
Çarpıntı hissi
Reflü oluşması yani midedeki besinlerin ağza geri gelmesi
Vücudun yoğun terlemesi
Burunda kanama
Migren oluşması

Yukarıda sıraladığımız muhtemel görülebilecek yan etkiler olup, devam eden bir rahatsızlığınız söz konusu olursa mutlaka uzman bir hekime başvurmanızda fayda vardır.

SİLDEGRA 100 MG NEREDE SATILIR?

Günümüz internet çağı olduğundan internet üzerinden de satışı gerçekleşmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise alışveriş yaptığınız sitenin resmi satış yetkisi olması, sildegra orginal ürünü satıyor olması ve hatta fiyatı çok çok önemlidir. Sahte ürün satışı yapan sitelere dikkat edilmesi gerekmektedir. Birçok eczanede bu tür ürünleri bulmak mümkündür. Erkeklerin birçoğu sildegra eczanelerden alışveriş yapmaktan utanırlar oysa doğru olan eğer bir cinsel probleminiz varsa eczacıdan aynı zamanda fikir alarak bu ürünleri temin edebilirsiniz. Ayrıca, erotik ürün mağazaları ve aktarlardan temin edilebilmektedir. Bütün bu satış noktaları arasındaki fark birçok kez fiyat açısından olabilmektedir. İnternet satışı yapan firmalar kampanyalar düzenledikleri için sildegra 100 mg fiyatları diğer satış noktalarına göre daha uygun bulunmaktadır.

İnternet satış sitemizden orijinal ürün orijinal ürün siparişi yapabilirsiniz. Sitemiz uzun yıllardır cinsel sağlık ürünleri satışı konusunda güvenilir firmaların başında gelmektedir. Binlerce kişinin alışveriş yaptığı sitemize sipariş bırakabilir ve müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Firmamız güvenilir ürün, hızlı kargo ve gizlilik politikasını her zaman ön planda tutar. Alacağınız ürünün mutlaka barkodlu ve hologramlı olmasına dikkat etmelisiniz. Ürün ambalajı üzerinde üretici firma ve izin belgesi olması gerektiğini asla unutmamalısınız. Sahte ürün kullanmak hem sağlığınıza zarar verecektir hem de maddi olarak sizi etkileyecektir.

Sildegra 100 mg saklama koşulları:

Çocukların göremeyeceği ve ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız.

Son kullanma tarihine kullanım öncesi mutlaka dikkat etmelisiniz.

25 derecenin altındaki oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Aldığınız üründe veya kutusunda bozukluklar fark ederseniz ürünü kullanmayınız.

Sonuç olarak,

Tansiyon hastaları için ilaç geliştirmeye çalışan bilim adamlarının bulduğu Sildegra 100 mg erkek cinsel hayatında devrim yaratmıştır. Sertleşme problemi yaşayan özellikle orta yaş grubu erkeklerde uzun süre erektil yaşamaları sağlanmaktadır. Bilinen yan etkilerine rağmen doktor ve uzman eczacı kontrolünde kullanılması bu problemi yaşayan erkelere gerçek anlamda çok büyük faydalar sağlamaktadır. Dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılan sildegra 100 mg doğru ve orijinal ürün kullanıldığında zevkli bir cinsel ilişki yaşamanıza faydası olacaktır.

2023 Yılı Sildegra 100 mg Online Eczane Fiyat Listesi

Ürün İsmi    Ürün Adedi    Sildegra 100 mg Tablet Fiyatları
Sildegra 100 mg Tablet    1 Kutu    Sildegra 100 mg Fiyatı : 299 TL
Sildegra 100 mg Tablet    2 Kutu    Sildegra 100 mg Fiyatı : 499 TL
Sildegra 100 mg Tablet    3 Kutu    Sildegra 100 mg Fiyatı : 699 TL

Sildegra 100 mg fiyat 2023 Eczane Listesi

2023 Yılı Sildegra 50 mg Online Eczane Fiyat Listesi

Ürün İsmi    Ürün Adeti    Sildegra 100 mg Tablet Fiyatları

Sildegra 50 mg Tablet    1 Kutu    Sildegra 100 mg Fiyatı : 279 TL
Sildegra 50 mg Tablet    2 Kutu    Sildegra 100 mg Fiyatı : 479 TL
Sildegra 50 mg Tablet    3 Kutu    Sildegra 100 mg Fiyatı : 679 TL

Sildegra 50 mg fiyat 2023 Eczane Listesi

02 May 2023 23:08

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.