WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Sesso
Sesso

Sesso Kahve Bayan Cinsel Uyarıcı

50679

Cinsel Yaşamınızı Daha Eğlenceli Daha Coşkulu Yaşayabilirsiniz!

199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Sesso Classic Cinsel İstek Ve Performans Arttırıcı Uyarıcı Kahve

Sesso Kahve Bayan Cinsel Uyarıcı ;Sesso Kahvenin Çok Ötesinde Sesso Performance Coffee Classic, içeriğinde bulunan doğal bitkiler sayesinde kadın ve erkekte cinsel performansı arttırır. Bu mucizevi etkiyi sizlere mükemmel bir lezzet eşliğinde sunar.

Cinsel Yaşamınızı Daha Eğlenceli Daha Coşkulu Yaşayabilirsiniz!

Yaş ilerledikçe veya uzun birlikteliklerde cinsel istekte azalma, erkeklerde ereksiyon ve boşalma problemleri, kadınlarda lubrikasyon -kuruma- problemleri meydana gelebilir.

Bu gibi faktörler cinselliği de mecburiyetmişcesine tek düze ve rutin hale getirebilir. Bu rutinlikten kurtulmak için mevcut problemlerin ortadan kalkması gerekmektedir.

SESSO COFFEE sertleşme problemi, cinsel istek azalması, erken boşalma gibi nedenleri ortadan kaldırarak kadın ve erkeğin cinsel birleşmeye hazır olmasını sağlar.

SESSO COFFEE performans arttırıcı, içeriğindeki bitkilerin sağladığı rahatlama hissi ile cinsel hayatı keyifsizleştiren nedenleri ortadan kaldırarak daha etkili ve kaliteli bir cinsel yaşam sağlar.

Cinsel Performansınızı Kazanırken...

Sesso Coffee'nin içeriğinde bulunan bitkilerin cinsel sağlık başta olmak üzere, insan sağlığı üzerinde de birçok olumlu etkileri olduğuna dair binlerce yıllık bilgiler mevcuttur.

Sesso Coffee'nin içeriğinde bulunan bitkilerin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Tamamen doğal bitki karışımı olması hem kadın hem erkekte ileri yaşlarda dahi sağlıklı güvenli bir kullanım sağlamaktadır.

Lezzetini Uzun Süre Konuşacaksınız.

Kadın ve erkekte cinsel isteksizliği ortadan kaldıran SESSO COFFEE 36 saatten fazla süren etkisi sayesinde uzun süreli bir cinsel performans sağlar. Etki ilk 1 saat içinde başlar, 24 saat süren maksimum etkisi azalarak 36 saat boyunca devam eder.

Nasıl Kullanılır?

Aktiviteden 1-2 saat önce 1 paket SESSO 150 ml. Sıcak su ile karıştırılarak alınmalıdır. Daha iyi bir etki için SESSO sonrası bol su içilmelidir. Alkol ile alınmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ali Kemal Taşlık 30 Oca 13:45

Kave Tadın Da

içimi tamamen kahve tadında farklı bir tad olmadığı için ç.ok memnun kaldım sizede tavsiye ediyorum

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.