WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Proloonging Geciktirici Krem

Erken boşalmayı önlemek ve daimi kullanım neticesinde kalıcı neticelere ulaşmak için seçenek edecek olduğunuz bu ürün sizi temaslarınızda henüz neşeli bir fert durumuna dönüştürebilecektir. Cinsel yaşamın ehemmiyetini bu ürün vasıtası ile henüz iyi keşfede bileceğinizi unutmayın. İçerisinde barındırmış bulunduğu kalifiye maddelerden kaynaklı hem cinsel sıhhat sorununuza net bir çözüm üretebileceği gibi hatta sıhhat yönünden herhangi bir sorun ortaya getirmeyen bir üründür. Cinsel yaşamda karşılaşacağınız esas farklılıklardan kaynaklı bu ürünü seçenek faktörüz partnerleriniz doğrulusunda bir ileri ilişkilerde seçenek nedeni olmanıza imkan tanıyacaktır.

PROLOONGİNG GECİKTİRİCİ KREM KULLANIMI

Oldukça kolay ve basit bir kullanımı olan olan proloonging krem penisin baş kısmından başlamış bitimine kadar iyice yedirilmek suretiyle yapılmaktadır. Alternatif bir kullanım biçimi bulunmadığı gibi etkisini tam anlamıyla görebilmeniz için ilişkilerden ortalama yarım saat evvel seçenek faktörüz gereklidir. Doğru bir kullanım için alkollü ve asitli bir içeceği bu ürünü kullanmadan evvel tüketmemenizde fayda bulunmaktadır. Sizlerde mükemmel bir seks tecrübenini arzuluyor ve hayalinizdeki o birleşmeye şahit olmak istiyorsak daha çok geç kalmadan bu üründen sipariş vermeniz gereklidir.

PROLOONGİNG GECİKTİRİCİ KREM Faydalari VE ZARARLARI

Cinsel performansınızı arttıracak bir üründür. Erken boşalma meselelerini ortadan kaldırarak ilişkilerinizin normaline nispeten 3-4 kat daha çok uzun sürmesini sağlayacaktır. Cinsel yaşamın devamlılığını gerçekleştiren ve partnerlerinizi yeteri kadar orgazm noktasına ulaştırabilmek için en uygun bir üründür. Etkili bir şeklinde cinsel tecrübe sahibi olmanızı sağlar. Performansınızı maksimum civara çıkartır. Partnerlerinizin orgazm olmak gibi bir meseleleri kalmaz. Çocukların ulaşamayacağı ve güneş ile birebir ilişki eden yerlerde kullanmamanız gereklidir. 18 yaşında olan kişilerin kullanmaması lüzumlenen bir üründür.

23 Eki 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.