WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Procomil Sprey

Geciktirici ürün olan procomil sprey, erken boşalma problemini önlemekte ve orgazm süresini yaklaşık olarak 2-3 kat daha uzatmaktadır. Cinsel ilişkinizi daha uzun tutmak ve partnerinizi tatmin edebilmek için procomil sprey kullanımını gerçekleştiriniz. Erkeklerin korkulu rüyası durumunda olan erken boşalma sorunu artık procomil sprey ile tamamen ortadan kalkmaktadır. Partneriniz karşısında yetersiz bir performans göstermek istemiyorsanız eğer hemen bir procomil sprey sahibi olmalısınız.

Procomil sprey cinsel ilişkiden en az 30-40 dakika önce kullanıldığı takdirde etkisini en iyi şekilde gösterecektir. Bu ürünü özellikle penis başına ve penis köküne uygulamanız gerekmektedir. Ürünün kullandıktan 30 dakika sonra ilişkiye girmeniz dairinde etkisini rahatça hissedebileceksiniz.

Procomil sprey kullanımı ile daha uzun süreli bir birlikteliğin keyfini yaşayacak ve partnerinize inanılmaz bir zevkin yaşanmasını sağlayacaksınız. Partnerini tatmin edemediğini düşünen her erkek bu ürünü kullanarak olumsuz düşüncelerini bir kenara bırakacaktır. Sağlıklı bir cinsel yaşam için procomil sprey gibi geciktirici ürünler veya ereksiyon sağlayıcı, kayganlaştırıcı, azdırıcı gibi diğer cinsel sağlık ürünlerini kesinlikle denemelisiniz. Erken boşalma sorunu genellikle psikolojik etkilere bağlı olarak yaşanmaktadır. Cinsel ilişkiye ne kadar odaklanır ve haz alımını gerçekleşmesi için konsantre olursanız orgazm sürenizi bu denli geciktirirsiniz.

Procomil spreyin eczanelerde satışı gerçekleşmediği için bu ürüne online satış yapan firmalardan sipariş vererek temin edebilirsiniz. Alışveriş yaptığınız firmanın güvenilir bir kuruluş olduğundan kesinlikle emin olunuz.

30 Ağu 2021 16:47

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.