WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Prezervatif nasıl Takılır?

Öncelikle kullandığınız ürünün kalitesine önem verin. Prezervatif nasıl takılır sorusuna cevap aramadan önce üründen ve kullanım süresinden emin olun. Satın almış olduğunuz ürünü sıcak ve ışıktan korumalısınız. Sıcak prezervatifin koruma özelliğini aksi yönde etkiler.

Prezervatif nasıl takılır? Korunmaya engel olacak riskler içerir mi?

Paketi dikkatlice açın kesici ve sivri alet kullanmayın!

Prezervatif penis sertken takılmalıdır.

Ucundaki baloncuğu parmaklarınızla sıkıştırın, Penis başı üzerine yerleştirin.

Sıvazlayarak penisin üzerine geçirin. Condomun ucundaki baloncukta hava kalmadığından emin olduktan baloncuk bölümünü bırakın.

Prezervatif nasıl takılır diye soran kimseler genellikle ekstra kayganlaştırıcı kullanılıp kullanılmaması gerektiğinde emin değildir. Mineral, bebek yağı ve benzeşleri bu iş için uygun değildir. Koruyucu özelliğin kaybolmasına sebebiyet verirler. Bu amaçla üretilmiş ve prezervatif ile uyum gösteren kayganlaştırıcılar kullanabilirsiniz. İlişkiye prezervatif penisteyken ilişkiye girin. İlişki sonrası penis yumuşayınca dışarıya sperm sızmaması için, sertlik kaybolmadan, prezervatifi elle tutarak dikkatlice çıkarın. Çıkarılan prezervatifi, çöpe atın.

Ek bir yöntem olarak oral ilişki ile de prazervatif takılabilir. Prezervtifin dışa bakan yüzeyi ağızın iç kısmına gelecek ve dudakların içerisinde bir çember oluşturacak şekilde yerleştirilir. Ağız ve gerekirse parmaklar aracılığı penis köküne doğru itilir.

30 Ağu 2021 17:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.