WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

PENİS SONRADAN BÜYÜR MÜ?

Erkeklerin hemen hemen hepsinin önem verdiği bir konudur penisinin boyutu. Kimisi çok büyük olduğu için kendini çok şanslı hisseder, kimisi boyutun bir önemi olmadığını düşünür, kimisi de küçük bulduğu için büyütmeye çalışır. Buradaki mesele işte bu penisini büyütmek isteyenlerle ilgilidir.

Penisinizin boyu, yapınızla, el ayak büyüklüğünüzle, boyunuzla orantılı bir durumdur. Daha yapılı insanlarda penisin büyüklüğünün fazla olma ihtimali yükselmektedir. Yapı dediğimiz olay kesinlikle kilo ile karıştırılmamalıdır. Kilolu insanların vücutları büyüdüğü için aksi bir durumla penisleri daha küçük görünmektedir. Penisinin yetersiz olduğunu düşünen hemen hemen her erkeğin penisi aslında normal boyuttadır. 7 cm nin üzerindeki penis normal kabul edilmektedir. Peki, neden böyle bir sıkıntı içine giriyorlar?

PENİS SONRADAN BÜYÜR MÜ?

Tarih boyunca birçok farklı şekilde penis büyütme yöntemi kullanılmış. İlkel yoldan başlayan bu yöntemler günümüzde tıbbın gelişmesi ile yerini penis büyütücü ilaçlara bırakmıştır. Peki, bupenis büyütücü işe yarar mı? Kullananların penisinde çok küçük bir oranda büyüme gerçekleşse de kalıcı zararlara yol açma olasılığı nedeniyle tavsiye edilmiyor. Bu ilaçlar penise dada fazla kan pompaladığı için daha büyük görünüyor. Faka bu yöntemler yerine sağlıklı olduğunuzu bilerek spor yapmak sizin sağlığınız açısından daha sağlıklı olacaktır.

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.