WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı

Cinsel ilişkinin mükemmel bir şekilde gerçekleşebilmesi için kişilerin birtakım ürünlere ihtiyaçları vardır. Bunlar cinsel sağlık ürünleri olup, ilişkinin daha kaliteli gerçekleşmesini sağlamaktadır. Özellikle bayanlar vajinal kuruluk sorunlarının giderilmesi için kayganlaştırıcı ürünlere oldukça fazla ihtiyaç duymaktadır.

Kayganlaştırıcı jel kullanımı, cinsel aktiviteden 10 dakika önce yapıldığı takdirde etkisini çok daha iyi bir şekilde görebileceksiniz. Vajinal kuruluk, bayanlar için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu sorunu yaşayan kadınlar cinsel ilişki esnasında zevk alımından daha çok acı çekmektedir. Çünkü cinsel ilişki esnasında vajina yeteri kadar nemli olmadığından dolayı, ilişki esnasında vajinanın tahriş olması ile birlikte acının yaşanması kaçınılmaz olmaktadır.

Günümüzde cinsel sağlık sorunlarının önlenebilmesi için cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı şart olmaktadır. Cinsel sağlık ürünlerine eczanelerden ulaşabileceğiniz gibi eczanelerde satılamayan ürünlere ise online olarak satış yapan firmalar aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.

Kayganlaştırıcı jel, vajinanın iç ve dış kısmına uygulanabilen bir üründür. Kayganlaştırıcı jel bir miktar alarak vajinanın etrafına bu ürün sürülür ve iyice emilene kadar masaj yapılarak jel yedirilir. Herhangi bir zararı olmayan bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

30 Ağu 2021 16:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.