WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Kamagra
Kamagra

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Frenk Üzümü Aromalı

TR-801

Kamagra bayan azdırıcı ve bayan uyarıcı damla ürünleri hanımların orgazm olamama gibi problemlerine karşılık olarak üretilmiş ürünlerdir.

450,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla Frenk Üzümü Aromalı

Bayan Azdırıcı ve Bayan Uyarıcı Kamagra Damla Ürünleri!

Kamagra bayan azdırıcı damla erkekler ve bayanların performans arttırma amaçlı kullanılan %100 bitkisel içerikli damladır. Kamagra damla frenk üzümü aromatik içeriklidir. Unisex yani hem erkekler hem kadınlar içindir, damla olduğundan kana karışması çok kısa sürmektedir.

En geç 15 dakikada etkisini göstermektedir. Damla olduğundan yutma problemi yaratmaz, Kullanımı kolaydır. Etkisi 48 saat boyunca devam eder, her an cinsel ilişkiye hazır tutmaktadır. Her türlü içecekle birlikte gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, Bar, disko, cafe vb. yerlerde kokteyllini hazırlatabilirsiniz!

Erkeklerde Kullanımı

Cinsel performansı artırır maksimum seks arzusu sağlar

Erken boşalma problemini yok eder, uzun süreli ilişki sağlar

Dikleşme ve sertleşmeyi maksimum sağlar

Damarları genişlettiğinden, daha fazla irilik ve kalınlık sağlamaya yardımcı olur.

Maksimum seks isteği sağladığından partnerinize ekstra mutluluk kazandırır!

Kadınlarda Kullanımı

Uyarıcı olduğundan cinsel isteklilik yaratmaktadır.

Arzu kazandırdığından partnerinize karşı isteklilik yaratmakta

Şehvet verici cinsel etkisi ile maksimum seks kalitesi sağlar.

Cinsel ilişkiye hazırlar

Afrodizyak etkisi bulunmakta

Maksimum seks yapma isteği kazandırdığından partnerinize mutluluk kazandıracaktır.

Kola, Kahve, Su, Şarap, Votka, Bira Ne İçiyorsanız?

Bugüne kadar sunulan bütün ürünler yalnızca hiç bir katkı maddesi olmayan içeceklerde kullandırılmıştır.

Yani yalnızca su, sadece suda kullanılırdı, oysa kullanıcılar ürünü Meyve su, Kahve, Çay, Kola, Gazoz, Soda, Alkol, çorba, vs birçok farklı içecekle birlikte de kullanmak istiyor ki ve doğrusu da budur.

Fakat bugüne kadar piyasadaki ürünlerin hiç biri bunlarla birlikte kullanılamaz yalnızca su ile birlikte kullanılabilir çünkü içerikleri farklı olan bu içeceklerin hepsinde kullanılacak istek artırıcı damlanın içeriğinin de farklı olması gereklidir.

Kesinlikle herhangi bir yan etkisi yoktur!

Kamagra Damla Nasıl Kullanılır?

Farklı içeceklere göre hazırlandığından etkisi hiç bir içecekte azalmaz, herkesin sevdiği içecek farklıdır size bu alternatifi tanır dilediğiniz içeceği seçme şansı verir. Türkiye'deki ilk ve tek bayanlar üzerinde istek arttırmaya yardımcı yasal damla olmaktadır. Yapılan araştırmalara göre, Türkiye'de Kadınların yüzde 33'ü hayatlarının bir döneminde bu sorunu yaşamaktadır.

Cinsel isteksizlik ya da soğukluk, yeterli cinsel uyarı olmasına rağmen bayanların cinsel arzu duymaması durumudur. Sigara, alkol, stres ve kötü beslenme kişilerin cinsel sağlığını olumsuz yönde etkilemekte ve bunun sonucunda da cinsel aktivitelerinde bozulmalara yol açabilmektedir.

Kamagra Damlanın formülünde bulunan L-Arginine, insan fizyolosinde nitrik oksit üretiminde, damar düzenlenmesinde, Kan dolaşımının artmasında, ,hormonların yapımında ve cinsel isteğin artmasında da yardımcı olur.

CİNSEL UYARICIDIR ORGAZMA ULAŞTIRIR PERFORMANSI ARTAR

Dünya Markası olan Kamagra bayan azdırıcı damla ürünlerinin kadınlara özel yeni üretmiş yeni bir afrodizyaktır, cinsel uyarıcıdır. Damla şeklinde üretilmiştir. Cinsel soğukluk yaşayan bayanların cinsel yönden uyarılmasını sağlar. Daha etkin daha aktif, daha mutlu bir cinsel hayatı kadınlara sunar.

Kamagra kadın azdırıcı damla, kadınlarda dolaşım sistemini direk etkiler, kişide güven duygusu yaratır, kendine güveninin artmasını sağlar, dokunuşlardan daha fazla haz almasını sağlayarak kadınların orgazm olamama sorununa çok iyi gelir. Kamagra damla kadınları orgazma ulaştırıcıdır.

Kadın azdırıcı kamagra damla sadece cinsel uyarıcı değildir, aşırı şehvet duygusunun ve cinsel azgınlığının yanı sıra kadınların cinsel gücünün, cinsel performansının artmasını sağlar. Bu sayede kamagra damla kadınlar saatlerce yorulmadan, cinsel birlikteliğin tadını fazlasıyla çıkartır.

Kadın azdırıcı kamagra damla cinsel soğukluk yaşayan, cinsel birleşme isteği olmayan kadınlar için üretilmiş bir afrodizyak damladır. 7 çeşit aroması olan kamagra damlayı kullanan bayanlarda kullanımdan itibaren ilk 15 dakika içinde etkisini göstermeye başlayan etkili bir içeriği vardır.

Kamagra damlanın yararları sadece cinsel sağlık için değildir, vücut direncini arttırır, sindirim sistemlerinin düzene sokulması sağlar, stresten kurtulmayı sağlar, günlük vücut direncinin artmasını sağlar, kişinin sahip olduğu enerjinin artmasını sağlar, kendine güvenin artması sağlayıcıdır, cinselliğe daha korkusuz yaklaşmasını da sağlamaktadır.

Seks istemeyen kadınlar, seks yapmayı arzulamayan kadınların yeni ve ilk tercihi olmaya aday bir ürün olan kamagra damla sayesinde eşleri ile cinsel mutsuzluk yaşayan erkeklerde daha mutlu olacaktır.

Kadın azdırıcı kamagra damla haberli habersiz, her türlü kullanım için uygundur.

Kadın azdıran kamagra damlanın güçlü etkisi en az 3 saat sürmektedir. kamagra damla kullanan kadınlar en 3 saat boyunca seks isterler. Etki süresi kadından kadına değişmekle birlikte en az 3 saat - 4,5 saat sürer. Vücuttan atılma süresi 48 saattir. 48 saat boyunca performans, güven ve enerji verici özelliği devam eder.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

İsmet Başkan 01 Şub 12:02

Meyve Tadı Var

bu damla meyve tadında bitki çayında kullandım ve çayada çok hoş bir tad geldi kısa sürede etkisini gösterdi, kapıda ödeme kolaylığı ile geldi tşkr ederim ilgililere

Benzer Ürünler

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.