WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kamagra 100 mg Nedir

Kamagra 100 mg Nedir - Kamagra Sertleşme Sağlar mı?

Kamagra 100 mg Jel, erkeklerin sertleşme problemini tedavi etmekte faydalı ürünlerin başında yer alan, oldukça etkin olan ve en çok tercih edilenler arasında gösterilmektedir.

Kullanım kolaylığı sayesinde de dünyada öncelikli tercihler arasında yer almaktadır. Diğer sertleştirici tabletlerin aksine, kaşıkla bile yenebilen veya direkt oral yolla alınabilen bir ürün olma avantajı vardır. Ayrıca, farklı aromalara sahip olması da kullanıcıların tercihlerini kolaylaştırmaktadır. Bir kutu içerisinde yedi farklı meyve aroması tercihi bulunmaktadır. Muz, karamel, vanilya, ananas, çilek, mango ve portakal aromalarını içermektedir. Bunlarla beraber ana içerik maddesi sildenafil sitrat olarak göze çarpmaktadır. Sildenafil sitrat, ereksiyon olamama sorunu yaşayan erkeklere, cinsel ilişki öncesi penise kan akışını hızlandıran ve penisin ereksiyon olmasını sağlayan etken maddelerin başında yer almaktadır.

Kamagra 100 mg Oral Jel Ne İşe Yarar? Faydası Nelerdir?

Kamagra üretimi merkezi Hindistan’da bulunan Ajanta Pharma firması tarafından yapılmaktadır. Orijinal ürünler dünyada sadece bu firma tarafından üretilmekte ve dağıtımı yapılmaktadır. Kamagra markasının jel dışında farklı üretimleri de mevcuttur.

Kamagra tablet

Kamagra Soft Jel

Kamagra jel kadınlar için

Bazı kullanıcılar jel olarak bazıları ise tablet tercih etmektedir. Her Kamagra çeşidi kullanıcısına etkin çözüm üretmek için tasarlanmıştır. Cinsel ilişkide başarılı olmak hem erkek hem de kadın için önemlidir, kamagra ürünleri sayesinde bu başarıyı elde etmek mümkün olacaktır. Orijinal ve kaliteli ürün kullanmak isteyenlerin tercihi Kamagra çeşitleri olarak ön plana çıkmaktadır.

Penis sertleşme sorunu tıptaki adı ile erektil disfonksiyon olarak bilinmektedir. Dünyada milyonlarca erkeğin en önemli cinsel problemlerinin başında gelmektedir. Bu sorunun en temel özelliği, cinsel ilişkiyi yeteri kadar sürdürememek olarak açıklanabilir. Çoğu erkek bu sorunu uzman bir doktorla görüşmekten kaçınmakta ve kendi çabaları ile çözmeye çalışmaktadır. Kamagra jel 100 mg, kolay elde edilebilen bir ürün olması sayesinde penis sertleşmesi sorunu yaşayan erkekler arasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Cinsel ilişkiden yaklaşık yirmi dakika veya yarım saat önce alınan bu ürün sayesinde uzun süren bir cinsel ilişki yaşamak mümkündür.

Erektil Disfonksiyon (Ereksiyon olamama sorunu) Sebepleri?

Erkeklerde ereksiyon olamama sorunu birçok sebebe bağlı olabilir. Özellikle günümüzde iş stresi, yoğun çalışma temposu, birçok yeni hastalık çeşitleri gibi özellikle psikolojik sebepler ereksiyon olmakta erkeklerin zorlandığını göstermektedir. Cinsel ilişki öncesi heyecan, başarılı olamama kaygısı, aşırı kilolu olmak, alkol, sigara, madde bağımlılığı gibi nedenler de ereksiyon sorununa yol açabilmektedir.

Kamagra jel 100 mg neler içermektedir?

Bir paket Kamagra jel içeriğindeki en önemli etken madde sildenafil sitrat olarak bilinmektedir. Sidenafil sitrat maddesinin ereksiyondaki etkisi, peniste bulunan damarların genişlemesini sağlayarak, penise daha fazla kan akışını sağlamaktır. Böylece, penis yeterince kan ile dolduğunda sertleşme meydana gelir ve cinsel ilişki süresince sertliğini koruyarak uzun süren bir cinsel ilişki yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Ereksiyon sağlayan birçok ürün içeriğinde sildenafil sitrat kullanılmaktadır. Kamagra jel içeriğinde ayrıca birçok meyvenin ekstratları da kullanılmaktadır. Kullanım esnasında hoş bir tat vermesi ve sıvı şeklinde olmasından dolayı, kullanıcıların bu ürünü çok daha rahat içmesini sağlamaktadır.

Kamagra Jel Kullanımı ve etkileri

Kamagra jel, oral yolla kullanılan sıvı halde bir ürün olmasından dolayı çok hızlı bir şekilde etkisini göstermektedir. Kullanımından itibaren ortalama yirmi dakika gibi bir süre içinde etkisi hissedilmeye başlanabilmektedir. Ürün istenirse suya karıştırılarak da tüketilebilir. Cinsel aktiviteye başlamadan yirmi dakika veya yarım saat önce alınması tavsiye edilmektedir. Kamagra jel etki süresi yapılan araştırmalarda kullanımdan itibaren beş- altı saat olarak tespit edilmiştir. Bu süre ürünün en etkili olduğu zaman dilimi olarak kabul edilmektedir. Ürün, cinsel ilişki devam ettiği sürece daha uzun bir süre etkisini gösterebilmektedir. İçeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde penise ve peniste bulunan kılcal damarlara kan akışını yoğunlaştırmasından dolayı penisteki ereksiyon süresi uzun süre devam edecektir.

Kullanım dozu

Cinsel ilişkilerinde ereksiyon sorunu ve isteksizlik yaşayan erkeklerin, ilişki öncesi bir adet Kamagra jel 100 mg kullanması yeterli olacaktır. Önemli derecede rahatsızlığı olanlar (kalp rahatsızlığı yaşayanlar, tansiyon problemi olanlar, nitrat içerikli ilaç kullananlar, felç geçirmiş olanlar, görme bozukluğu olanlar v.b gibi) uzman hekim kontrolünde doz ayarlaması yapılarak kullanması önerilmektedir. İlk kez kullananlar için başlangıç dozu 25 ile 50 mg olarak tavsiye edilmektedir. Kullanım dozu kişiden kişiye değişiklik gösterebilecektir. Ürünü kullanmadan önce uzman bir hekimden görüş almanız sağlınız açısından önemlidir.

Kamagra jel almadan önce nelere dikkat etmeliyiz?

Sildenafil sitrat içeren ürünleri kullanırken herkesin dikkat etmesi gereken önemli kurallar bulunmaktadır. Bu etken maddenin önemli bileşenlerinin olması hem enzim açısından hem de etkileşim açısından çok önemlidir. Kamagra jel kullanıldıktan sonra özellikle su tüketmek daha kolay enzim için faydalı olacaktır. Ürünü yemeklerden bir-iki saat önce veya sonra kullanmak gerekmektedir. Özellikle yağ oranı yüksek yiyeceklerle birlikte kullanılması, ürünün etkisini azaltacaktır. Alkol ve asitli içecekler ile kullanılması sağlık açısından ve ürünün etkileşimi bakımından negatif sonuçlar doğurabilir.

Eğer bu kurallara uyarsanız Kamagra jel ürününden yeteri kadar verim alabilirsiniz. Etkisini en kısa sürede göstermeye başlayacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz kuralların tamamına veya bazılarına uymadığınız takdirde hem üründen yeteri kadar sonuç elde edemezsiniz hem de sağlığınız açısından bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kamagra jel kimler kullanmamalı?

Kamagra jel size cinsel ilişkide önemli avantajlar sağlayacağı gibi sağlık açısından bazı sorunlarla karşılaşmanızda da etkili olabilir. Bu ürünü sağlıklı her birey kullanabilir. Fakat kullanılması sakıncalı olan durumlar söz konusunu olabilir. Kimler Kamagra jel kullanamaz sorusunun ya da doktor kontrolünde kullanabilir sorusunun cevapları aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

65 yaş üstü ve 18 yaş altı erkekler,

Kalp ve damar rahatsızlığı olanlar,

Daha önce felç geçirmiş olanlar,

Düzenli olarak nitrat içerikli ilaç kullananlar,

Alkol, sigara ve madde bağımlısı olanlar,

Tansiyon sorunu olanlar,

Görme kaybı veya görme bozukluğu olanlar,

Kamagra jel kullandıktan sonra görülen yan etkiler nelerdir?

Bu tarz ürünlerin kullanımdan sonra bazı geçici yan etkiler ile karşılaşmak mümkün olabilir. Eğer karşılaşabileceğiniz yan etkiler uzun süre devam ederse mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız.

Baş ağrısı,

Vücudun bazı bölgelerindeki kaslarda ağrı,

Karın ağrısı,

İshal,

Aşırı şekilde terleme,

Kalp atışlarında hızlanma,

Geçici görme kaybı veya mavi renkte görme,

Mide bulantısı,

Kamagra jel nasıl temin edilir ve saklama koşulları nelerdir?

Web sayfamızdan online alışveriş yaparak Kamagra jel ürününe sahip olabilirsiniz. Kamagra jelin tüm çeşitlerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Hızlı, güvenli ve gizli kargo ile kapınıza kadar teslimat yapılmaktadır. Kamagra jel haricinde aradığınız farklı ürünleri de sayfamızda bulmanız mümkün olacaktır. Orijinal ve kaliteli ürünler sitemizde sizlerin hizmetine sunulmuştur. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız önceliğini sağlık ve güvene dayalı tutmaktadır. Sahte ürünler almaktan ve kullanmaktan kesinlikle kaçınmalısınız.

Sitemizden sipariş edilen ürünler en geç 2 iş günü içerisinde adresine teslim edilmektedir.

Kamagra jel oda sıcaklığında saklanması gereken bir üründür.

18 Nis 2023 14:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.