WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadın Cinsel Sağlığı

Kadınlar, erkeklere göre daha hassas ve duygusal bir kimliğe sahip olmaktadır. Kadınlarda cinsel istek fizyolojik etkenlere bağlı olarak gelişebildiği gibi duygusal ve psikolojik nedenlerde önemli bir rol oynamaktadır. Bayanlara karşı duygusal yaklaşım, güzel sözler ve hassas dokunuşlar onları cinsel ilişkiye motive etmektedir.

Kadın cinsel sağlığı, tamamen kişinin içinde bulunduğu duygusal ve psikolojik faktörlere göre değişebilmektedir. Ülkemizde kadınlar cinsel ilişkinin ilk olarak erkekler tarafından başlatılması istemektedir. Çiftler arasında yaşanılan iletişim eksikliği gibi sorunlar cinsel isteksizliğin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Sağlıklı bir cinsel hayatın yaşanabilmesi için her iki tarafından cinsel sağlık sorunu bulunmamalıdır. Çiftlerden birinde yaşanılan herhangi bir sorun cinsel yaşamı olumsuz etkileyecektir. Kadınlarda genellikle görülen cinsel sağlık sorunları, cinsel isteksizlik, vajinal kuruluk, vajinal akıntı, cinsel soğukluk ve orgazm olamama gibi problemlerdir.

Cinsel hayatın gidişatını etkileyen diğer faktörler ise, ilaç kullanımı, çeşitli hastalıklar, hormon bozukluğu ve yaşam tarzı gibi durumlardır. Cinsel anlamda yaşanılan sorunların önlenebilmesi için cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı oldukça önemlidir. Cinsel sağlık ürünleri kişilerin cinsel hayatına destek sağlayacak etkilere sahiptir.

Cinsel yaşamınızı şehvet dolu anlar içinde geçirebilmeniz için cinsel istek arttırıcı, vajinal kayganlaştırıcı, bayan uyarıcı ve vajina daraltıcı gibi ihtiyacınız olan ürünleri kullanabilirsiniz. Bu ürünlere eczanelerden ulaşabileceğiniz gibi online ecza sitelerinden vereceğiniz siparişler ile de sahip olabilirsiniz.

30 Ağu 2021 16:10

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.