WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Spreyler

Erkeklerde sık görülen cinsel sorunların başında erken boşalma problemi gelmektedir. Cinsel ilişki esnasında erkeğin kontrolü dışında boşalmasına erken boşalma denilir. Bazen cinsel ilişkiye başlamadan önce bazen de birleşmenin ilk birkaç hareketinde veya ilk saniyelerinde boşalma gerçekleşebilmektedir. Erkeklerin bir kısmında erken boşalma her ilişkide problem olabilirken, bazılarında ise zaman zaman şikâyete neden olmaktadır. Düzensiz cinsel ilişki erken boşalmanın en önemli faktörlerden biridir.

Erken boşalmanın önlenebilmesi için geciktiriciler bulunmaktadır. Geciktirici ürün çeşidinden en çok kullanımı tercih edilen çeşitlerden biri de geciktirici spreyler olmaktadır. Geciktirici sprey kullanımı ile erkekler cinsel hayattaki farkını ortaya koyarak mükemmel bir beraberliğin tadını çıkarabilmektedir.

Uzun süreli bir ilişki yaşamak artık geciktirici sprey kullanımı ile mümkün olmaktadır. Cinsel ilişkiye başlamadan 1 saat önce kullanacağınız bu ürünler ile cinsel beraberliğin keyfini fazlasıyla yaşayabileceksiniz. Partnerinize muhteşem bir haz yaşatacak ve onun mutluluğuna katkıda bulunacaksınız.

Cinsel hayatta erkeğin ve kadının en çok çekindiği sorunlardan biridir erken boşalma. Çünkü her iki tarafta cinsel ilişkide istediklerini alamamakta ve tabiri caizse hevesleri kursaklarında kalmaktadır. Bunun için mutlaka geciktirici sprey gibi diğer geciktirici ürünlerinde kullanımı yapılmalıdır. Aksi takdirde cinsel hayatınızın zarar görebileceği gibi psikolojik olarak da oldukça kötü etkilenmeniz söz konusu olabilir.

Geciktirici sprey olarak kullanabileceğiniz etkili ürünler ise viga 60000, viga 50000, stag, joys, süper dragon, delay 48000, procomil, porcodile, rhino ve eros gibi geciktirici sprey kullanımları ile sorunsuz bir ilişki yaşayabilirsiniz.

30 Ağu 2021 16:49

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.