WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Hangi Eczanelerde

Geciktirici sprey ürünleri hemen hemen çoğu eczanelerde satılmaktadır. Ayrıca eczane dışında internetten online olarak eczane ürünleri satan firmalardan da bu ürüne sahip olabilirsiniz. Yalnız internetten vereceğiniz siparişlerde alış veriş yaptığınız firmaların orijinal ürün sattığından emin olunuz. Aksi takdirde beklemediğiniz sağlık sorunlarını yaşayabilirsiniz.

Geciktirici spreyler genellikle ilişkiye başlamadan önce kullanılan bir ürün olup, orgazmın 4-5 kat daha fazla gecikmesini sağlamaktadır. Genellikle erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin talep ettiği bu ürünler gösterdiği etkiler sonucunda kullanıcılarını memnun etmektedir.

Cinsel yaşamın düzeni açısından bu gibi problemi olan her erkeğin kullanması gereken geciktirici spreyler sağlık açısından da hiçbir tehdit içermemektedir. Yan etkisi olmayan bu ürünler sağlıklı bir ilişkinin yaşanmasını gerçekleştirir. Partnerinizle güzel bir ilişkiye başlayıp ilişkinin sonunu getiremeden boşalıyorsanız bu durum ilişkinize zarar verecek kadar ciddi bir konudur. Erkek böyle durumlarda kendini yetersiz hissedebileceği kadar kadın da tatmin olamadığından dolayı yakınabilir.

Yapmanız gereken tek şey aslında size en yakın bir eczaneye giderek geciktirici sprey almak ve ilişkiye girmeden 15 dakika önce bu ürünü kullanmak olacaktır. Geciktirme sprey erkeğin sağlığına zarar vermediği gibi kadınında sağlığını tehdit edecek hiçbir unsur bulundurmaz. Geciktirici sprey kullanımında dikkat edilecek nokta ise oral ilişkinin yaşanmaması olacaktır.

Eczanelerden bu gibi cinsel sağlık ürünü almakta zorluk çeken bir kişi bulunmaktadır. Bu kişiler için çözüm yolu ise internet aracılığı ile cinsellik ürünleri satan online eczanelerden sipariş vermek olacaktır.

30 Ağu 2021 17:02

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.