WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Çeşitleri ve Etkileri

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin sıkıntılarından kurtulmasını sağlayan geciktirici spreyler, cinsel ilişki sürenizi yaklaşık 2-3 kat daha fazla uzatmaktadır. Cinsel ilişkinizin ilk dakikalarında orgazm oluyor ve partnerinizi tatmin edemeden ilişkinizi sonlandırıyorsanız eğer, oldukça büyük bir sorun ile karşı karşıyasınız.

Erken boşalmanın önlenebilmesi için günümüzde oldukça fazla cinsel ürün bulunmaktadır. Cinsel hayata destek sağlayan bu ürünler ile yaşayacağınız ilişkiler sizi ve partnerinizi oldukça mutlu etmektedir. İlişkinizin daha uzun süreli yaşanmasını istiyor ve partnerinizin tüm arzularını rahatça karşılayabilmeniz için geciktirici sprey kullanımını muhakkak denemelisiniz.

Geciktirici sprey olarak kullanabileceğiniz ürünler ise viga 60000, delay 48000, stag geciktirici, süper dragon 3000, joys, procomil, super dooz dragon 34000, black berry delay ve porcodile geciktirici spreyler olmaktadır. Bu ürünlerin kullanımını cinsel ilişkiden 45 dakika önce yapmanız daha etkili sonuçların alınmasını sağlayacaktır.

Geciktirici sprey kullanımı penis başına ve penis köküne uygulanarak gerçekleştirilir. İlişkiye girmeden 40-45 dakika önce penisinize 5-7 kez sıkacağınız sprey ile cinsel hayatınızdaki değişimi rahatlıkla fark edebileceksiniz. Etkili bir cinsel yaşamınızın olmasını istiyorsanız mutlaka cinsel ürünlerin kullanımını gerçekleştiriniz.

Geciktirici sprey ürünlerinin birçoğu eczanelerde satılmaktadır. eczanelerden ulaşamadığınız ürünlere sahip olmanız için online ecza sitelerinden sipariş vermeniz yeterli olmaktadır. İnternet üzerinden alacağınız ürünlerin orijinal olup olmadığına muhakkak dikkat ediniz. Aksi takdirde istenmeyen sağlık sorunları ile karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır.

30 Ağu 2021 16:55

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.