WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Okey

Erkeklerin yaşamış olduğu erken boşalma sorunu çoğu zaman kadının orgazm olmasına engel olduğu için kişilerde cinsel ilişkiye karşı bir isteksizlik söz konusu olabilmektedir. Günümüz erken boşalmanın önlenebilmesi için birçok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. Geciktirici krem, geciktirici hap, geciktirici jel ve geciktirici özelliği olan diğer ürünlerin kullanımı ile erken boşalma sorunu önlenebilmektedir.

Cinsel hayatınızı sorunsuz yaşamak istiyor ve erken boşalma sorunundan kurtulmak istiyorsanız eğer geciktirici okey kullanımı ile bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geciktirici okeylerin içinde bulunan geciktirici krem etkisi ile orgazm sürenizi uzatabilir, cinsel ilişkinizi daha uzun süreli yaşayabilirsiniz.

Geciktirici okeyler, hem erken boşalma sorununu önlemekte ve hem de cinsel sağlık sorunları ile karşılaşma riskini azaltmaktadır. Geciktirici prezervatif penis ucu hassasiyetini azaltarak daha uzun süreli bir ilişkinin yaşanmasını mümkün kılmaktadır. Geciktirici okey kayganlaştırıcıları içinde bulunan benzocaine adlı kimyasal madde penis ucunda hassasiyeti azaltıp daha uzun süreli bir cinsel aktivitenin gerçekleşmesini sağlayarak zevk alımını da arttırmaktadır.

Geciktirici okey, penis yüzeyinde anestezik bir etki yarattığından dolayı fizyolojik anlamda kesinlikle bir etkinin olduğu bilinmektedir. Erken boşalma sorunu sadece fizyolojik anlamda gerçekleşen bir durum olmadığında dolayı bu gibi ürünler aslında bir nevi yardımcı unsur olarak kullanılmaktadır. Tamamen cinsel hayata destek sağlayıcı ürünlerdir.

Cinsel ilişkide öncelikle kişi kendisini duygusal ve psikolojik olarak hazırlamalıdır. İlişkide yaşanılacak zevke odaklanılmalı ve cinsel sağlık ürünleri ile gereken destek sağlanmalıdır.

30 Ağu 2021 16:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.