WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Kullanma

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin cinsel hayatları da haliyle pek yolunda gitmemektedir. Bunun için geciktirici kullanımı gerekmektedir. Geciktirici kullanımı ile cinsel hayatınızda boşalma sorunu 3-4 kat daha gecikecek ve bu durum karşısında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Geciktirici kullanımını mümkün olduğunca cinsel aktiviteden önce yapmaya çalışınız. Böylelikle kullanacağınız ürünün etkisini daha iyi hissetmeniz sağlanacaktır. Partnerinizi arzularını rahatlıkla karşılayacak ve şehvetli bir şekilde ilişkinizin sonunu getirebileceksiniz.

Cinsel hayatta bazı sorunların yaşanması elbette mümkündür. Günümüzde cinsel anlamda sorun yaşamayan kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar az olmaktadır. Çünkü gerek yaşam koşulları, gerekse iş hayatı derken insanlar birtakım uğraşlar sonucunda cinsel hayatlarına gereken önemi gösterememektedir. Haliyle cinsel ilişkide yaşanan sorunlarda ortaya çıkmaktadır. Özellikle erken boşalma sorunu erkekleri oldukça rahatsız ettiği gibi kadınları da oldukça fazla rahatsız etmektedir.

Cinsel ilişki esnasında bayan kesinlikle tatmin olmayı istemekte ve orgazmın doruklarına çıkmayı hayal etmektedir. Cinsel ilişkilerde beklentiler yüksek olunca haliyle daha fazla performans göstermeniz gerekmektedir. Bu performansın gösterilebilmesi içinde cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı gerekmektedir.

30 Ağu 2021 16:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.