WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Krem Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları

Erken boşalma probleminin çözümü için kullanılan bir yöntemde geciktirici krem kullanımıdır.Kalitesi ve etkisi bilinen krem gecitriciler erken boşalma sorununu büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır.Cinsel ilişki sırasında aşırı duyarlılığa bağlı olarak gelişen erken boşalma sorununu krem geciktiriciyle ortadan kaldırıp,daha uzun sürede cinsel aktivitede bulunabileceksiniz.

Geciktirici Krem ile yapılan tek şey peniste bulunan sinir uçlarını yatıştırmak, penisin beyine aktardığı zevk sinyallerinin sıklığını azaltmaktır. Geciktirici kremler her hangibir yan etkisi olmayan, erken boşalma sürelerinizi maksimum seviyelere çıkartacak! Local olarak uygulanan penisin sadece belli bir bölümüne uygulanan krem geciktiriciler sizin zevk almanızı kesinlikle engellemez. Peniste tam bir uyuşma yapmaması için kullanım miktarları ve dozajları size ürün açıklamalarında detaylı olarak anlatılmıştır.

Bitkisel geciktirici krem oldukça rahat ve kolay kullanım özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. Bitkisel geciktirici krem uzun ve devamlı cinsel ilişkiye girmenize yardimcı olur.Geciktirici krem kullanıldıkça ilişki süresini daha fazla uzatmaktadır.İçeriği tamamen bitkisel olduğundan dolayı yan etkisi bulunmamaktadır.

Erken Boşalma çoğu kez fiziksel sebeblerden ziyade psikolojik köklere dayanan bir problemdir. Bu sebepten ötürü ön plana çıkan etkin tedavi yöntemleri psikoterapi ve egzersiz metotlarıdır. Psikoterapi seanslarında çoğu kez erken boşalmaya sebebiyet veren olumsuz nitelikte düşünceler ve bu düşüncelerin yaşamsal kökleri irdelenir. Amaç olumsuzluklardan arındırılmış ve cinsel işleve odaklı bir zihin elde etmektir. Egzeriz yöntemleri terapi ile aynı anda ya da kişinin münferit uygulamaları ile hayata geçirilebilir. Egzersizler kişi yalnızken ya da partneri ile beraber yapılabilir. Temel yöntemlerden bazıları durma-başlama, mastürbasyon ve pozisyon değiştirmedir.

Boşalmayı ilaç ya da gıda destek ürünleri ile de geciktirmek mümkündür. Son dönemlerde özellikle geciktirici krem kullanımı artmıştır. Geciktirici kremler hap ya da sprey niteliğindeki ürünlere nazaran daha kolay kullanılmaktadır. Hap alma konusunda insanların yaşadığı tedirginlik ve spreylerin daha zahmetli olrak değerlendirilmesi geciktirici krem lere olan ilgiyi arttırmaktadır.

30 Ağu 2021 17:17

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.