WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Krem Eczanelerde

Erken boşalan erkekler için geciktirici krem eczanelerde yerini aldı! Bu sorundan yana başı dertte bir çok kişi çözümün anahtarı olarak bu ürünleri tercih etmektedir. Erken boşalma için farklı farklı tanımlar yapılsada bir genelleme açısından en doğru olanı partnerin doruk noktasına gelmeden erkeğin boşalmasıdır demek daha doğru olur. Erken boşalmanın seviyeleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bazıları ilişki öncesi boşalırken bazı kişiler ilişki başladıktan sonra hemen boşalmaktadır.

Cinsel ilişki sırasında en doğru olan boşalmanın kişinin kendi insiyatifi ile olmasıdır. Diğer bir tabir ile kadın orgazm olduktan sonra erkek boşalmalıdır. Unutmamalıdır ki zaman zaman ilişkide erken boşalma meydana gelebilir. Bu durumun sorun olarak tanımlanması için sürekli olması gerekmektedir. Geçici olaraka yaşanan erken boşalmalar zaman içerisinde kaybolur. Geciktirici krem eczanelerde yerini alırken eşler arasındaki ilişkilerde farklı bir hal almaya başladı. Geciktirici kremler sayesinde erken boşalmaktan şikayetçi pek çok kişi partnerleri ile mutlu bir cinsel hayata yelken açıyor.

Erken boşalma sorununu yok etmek için psikoterapi ve egzersiz gibi yöntemler de fazlasıyla önerilir. Bu yöntemler haricinde geciktirici kremlerde sonuca ulaşmak için sıkça başvurulan bir yöntemdir.Geciktirici ürünlerin kullanımı pratiktir. Penisin baş kısmına uygulanır. İlişkiden ortalama yarım saat önce almanız yeterli olacaktır. Bu süre belirttiğimiz gibi ortalamadır. Ürünlere göre değişkenlik gösterebilir bu nedenle geciktirici kulmadan önce prospektüsünden faydalanmanız yerinde olacaktır.

30 Ağu 2021 17:09

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.