WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Jel Nasıl Kullanılır

Geciktirici ürünler arasında yaygın olarak kullanılan sprey jeller, diğer ürünlere göre direkt cinsel bölgeye sıkılarak teması sağlandığından etkilidir. Bu etkisinin de bir gereği olarak elbette diğerlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Bu denli yaygınlıkla kullanım alanına sahip olan jellerin kullanımlarına yönelik olarak bu makale hazırlanmıştır.

Yarım Saat Önceden Kullanmaya Başlayın !

Geciktirici jel nasıl kullanılır sorusuna yanıt vermek gerekirse öncelikle cinsel ilişkiden yarım saat öncesinde genital bölgeye uygulanması onun on dakika sonrasında etkisini hissettirmesi özelliğiyle cinsel ilişki süresinin zamanıyla denk hale getirilmesinde etkili olacaktır. Uygulandıktan sonra erkeğin kendisinde gevşeklik, rahatlama hissi yaşaması son derece normaldir. Ayrıca söz konusu ürün kayganlaştırıcı jel olma özelliğini de taşıması adına hem kaygan hem de geciktirici olarak işlevseldir.

Bu işlevselliğinden yola çıkılarak üzerinde durulan ürünün etki alanının bütün yönleriyle rahatlıkla anlaşılabilir olması dikkatlerden kaçmayan bir unsur olmaktadır. Yine bu unsurdan birisi olması nedeniyle de son derece öne çıkmaya devam etmekte olan belli başlı özellikleri bir arada gözetilerek geciktirici jellerin kullanımlarının yaygınlığı sonuç itibariyle ortadadır.

30 Ağu 2021 15:10

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.