WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

GECİKTİRİCİ İÇERENLER

Prezervatif en çok kullanılan korunma yöntemlerinin başında geliyor. Ama insanlar artık sadece korunmak değil korunurken zevkten de mahrum kalmamak istiyor. İlk defa kullanacaklar, yeni ufuklara yelken açacaklar için derledik birbirinden farklı prezervatif çeşitleri forum hazırladık.
 

GECİKTİRİCİ İÇERENLER

 

Erken boşalma çiftlerin huzurunu en çok kaçıran durumların başında gelmektedir. Erken boşalmayı engellemek üzere tasarlanmış bu prezervatifin iç kısmında bir ilaç bulunmaktadır. Bu ilacın penise etki etmesi ile az da olsa bir his azalması yaşanıyor. Bu sayede erken boşalma engellenmiş oluyor.
 
TIRTIKLI PREZERVATİF
 
Üzerinde desen bulunan bu prezervatifler karşıdakinin birleşme sırasında daha fazla zevk almasını sağlayarak daha etkili haz yaşatıyor.
 
ISITICI ETKİLİ
 
Isıtıcı etkili prezervatif hem erkeğin hem de kadının bu sıcaklığı hissetmesini sağlıyor. Birleşmeleri daha ateşli hale getirmek isteyenler için her zaman bir numaradır.
 
DAHA İNCE OLANLAR
 
Yokmuşçasına haz yaşatan ve doruğa çıkaran bu prezervatif bu güzelliğinin yanında delinme ihtimalini de beraberinde getirmektedir.
 
MEYVELİ OLANLAR
 
Farklı fantazilere açık olanlar için üretilen bu çeşidin ağza alınmasında hiçbir mahsur yoktur. Üzerinde yenilebilir malzeme ve aroma bulunmaktadır.

30 Ağu 2021 15:14

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.