WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Hap Eczane

Erken boşalma sorunu yaşıyor ve bu durumun önlenebilmesi için bir takım arayışlar yapmaktaysanız eğer sizlere geciktirici hap kullanımını önermekteyiz. Geciktirici hap, diğer geciktirici ürünlerine nazaran etkisini daha iyi ve daha kısa sürede göstermektedir.

Günümüzde erken boşalma problemi birçok farklı sebeplerden dolayı yaşanabilmektedir. Özellikle bu sebepler arasında psikolojik etkenler ve penis yapısına bağlı olan sebepler erken boşalmanın ilk nedenleri arasında olmaktadır. İlişkiye başlamadan önce veya ilişkiye başladıktan kısa süre sonra istemsiz şekilde orgazm oluyorsanız eğer erken boşalma sorunu ile karşı karşıya bulunmaktasınız.

Günümüzde ilerleyen tıp sayesinde cinsel sağlık ürünlerinin de gelişimi artmaktadır. Bu sebepten dolayı erken boşalma sorununun önlenmesinde kullanımını gerçekleştirebileceğiniz geciktirici hap çeşidi de oldukça fazladır.

Geciktirici hap olarak kullanabileceğiniz başlıca ürünler bolt, k.l.g, big man, supra pe gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımını cinsel aktiviteden 1 saat önce gerçekleştirdiğiniz takdirde etkisini çok daha iyi hissedeceksiniz. Geciktirici hapları direk olarak kullanabileceğiniz gibi meyve suyu, çay ve kahve gibi içecekler ile kullanabilmektesiniz. Yalnızca dikkat edilmesi gereken husus ise alkol ve asitli içecekler ile kullanılmamasıdır.

Geciktirici haplar ilişkinizi sürenizi uzattığı gibi orgazm süresini de yaklaşık 15 - 20 dakika kadar uzatmaktadır. Sağlıklı bir cinsel birlikteliğin yaşanabilmesini istiyorsanız eğer geciktirici hap gibi diğer cinsel sağlık ürünlerinin de kullanımına gereken hassasiyeti gösteriniz.

30 Ağu 2021 16:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.