WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Eczanelerde

Aradığınız geciktirici eczanelerde sizi bekliyor! Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin bir numaralı yardımcısı olan bu ürünlere rağbet giderek artıyor. Ancak unutulmamalıdırki bu problemi kalıcı olarak gidermek ancak bu problemin nereden kaynakladığını tam anlamı ile bilerek mümkün olur. Erken boşalma sorunu bir takım safhalar içinde tanımlansada genelleme yapmak açısından erkeğin henüz partneri orgazma ulaşmadan gelmesi şeklinde açıklanabilir. Bazı erkeler henüz uyarılma anında iken boşalarıken, bazıları ilişkinin ilk anlarında bazıları ise henüz partneri tatmin olmamışken boşalırlar. Erken boşalma en çok karşılaşılan cinsel problemlerden biridir. Erken boşalma tanısı koyulabilmesi açsından ilgili problemin sürekli olması gerekmektedir.

Seks sırasında normal boşalma kişinin insiyatifi ve her iki tarafın tatminkar oranda haz almasından sonra gerçekleşir. Boşalmanın erken meydana gelmesi ilişki süresinin ortaya koyulan cinsel aktivitenin tatminkar olmaması ile sonuçlanır. Bu durum neticesinde mutlu görülen bir çok birliktelik sona ermektedir.Bir çok erkek bu şekilde bir sorun ile karşı karşıya gelebilir. Erken boşalmanın sebepleri çoğu zaman psikolojiktir. Anlık erken boşalmalar ise alışılanın üzerinde zek almaktan kaynaklı olabilmektedir. Bu durumu normal kabul etmek gerekir. Aynı problem sürekli yaşanmıyorsa erken boşalma sorunu sayılmaz. Birliktelik sayısının artması ile sorun otomatikman kaybolur.

Bir çok geciktirici eczanelerde alıcılarını beklemektedir. Geciktirici sprey, geciktirici hap, geciktirici jel ve bir çok çeşidi bulunan bu ürünler sayesinde erken boşalan erkekler partnerleri ile uzun süreli cinsel birlitelik yaşayabilmektedir. Sorunu ortadan kaldırmak için için egzersiz ve psikoterapi gibi yöntemler ön plana çıkar.

30 Ağu 2021 17:09

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.