WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Feromon Parfümler

Hem bayanlar hem erkekler için ayrı ayrı üretilen feromon parfümler, karşı cinsi etkilemek adına kullanılan cinsel sağlık ürünlerinden biridir. İçeriğinde afrodizyak bulunan bu parfümler, hoş kokularıyla karşı cinsin cinsel dürtülerini harekete geçirerek arzulamasını sağlamaktadır.

Karşı cinsi etkilemek ve sizi arzulamasını sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz feromon parfümler, son derece etkili ve yan etkisi olmayan ürünlerdir. Yaydığınız koku ile karşı cinsi kolaylıkla etkilemenize yardımcı olan ürünlerdir. Her iki cinsinde kullanıp memnun kaldığı bu ürünler dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ve karşı cinsi etkileme adına en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Karşı cinste son derece yoğun bir haz ve cinsel istek uyandırabilen muhteşem ürünlerdir.

Bitkisel içeriklerle özel olarak hazırlanan bu feromon parfümler kullanımı sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen ürünlerdir. Aleron, Yes, Especial, Fiona, Invite markaları feromon kokuların en çok satışının yapıldığı markalardır. Sitemizde daha fazla çeşitlerini bulabileceğiniz bu parfümler hakkında detaylı bilgi alabilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile kolaylık sipariş verebilirsiniz.

30 Ağu 2021 15:42

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.