WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erken Boşalıyorum İlaç Eczane

Kullanıcıların sışça merak ettiği erken boşalıyorum ilaç eczane sorusuna uzmanlarından cevap aldık! Erkeklerde erken boşalma en sık görülen cinsel fonksiyon bozukluklarının başında gelir. Sevişme sırasında meni, beklenenden daha erken çıktığında erken boşalmadan söz edilebilir. İleri yaştaki erkeklerde erektil disfonksiyondan sonra en sık görülen şikayet erken gelmedir. Erkeklerin her 3’ünden 1’inde erken gelme olduğu saptanmıştır. Sık yaşanmadığında tehlike yaratmayan bu durum, sık ve uzun süreli olduğunda kontrol altına alınması gerektiğinin sinyalini verir. Aşağıdaki durumlarda erken gelme teşhisi konulması gerekebilir;

  • Hemen hemen her birleşmede, penetrasyon aşamasından 1 - 3 dakika sonrasında boşalıyorsanız,
  • Seks esnasında boşalmanızı kontrol edemiyor ve hemen boşalıyorsanız,
  • Sevişme sonrasında sıkıntılı, gergin ve hüsrana uğramış hissediyorsanız erken boşalmadan şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

Kontrol edilmeyen erken gelme, cinsel yakınlıktan kaçınma ve ereksiyon sorunu yaşama gibi durumları beraberinde getirebilir. Buna karşılık erken boşalma tedavi edilebilir bir hastalıktır. Eczanelerde satılan geciktirici hap seçeneklerinden kullanabilir ya da daha ileri durumlarda bir üroloğa başvurabilirsiniz.

Erkeklerde Erken Boşalma Neden Olur?

Erken boşalma neden olur sorusunun yanıtında tek bir kaynağı göstermek mümkün değil. Bunun altında birçok sebep olabilir. Erken gelmenin kesin bir nedeni bilinmemekle beraber serotonin hormonunun bunda etkili olduğu düşünülür. Vücuttaki sinirler tarafından oluşturulan serotonin maddesi, beyinde yüksek miktarda olduğunda boşalma süresi ideal seviyeye gelir. Depresyona giren ve sıkıntılı dönemlerden geçen erkeklerde cinsel ilişkiden kaçınmanın ana nedeni bu maddenin eksikliğidir.

Elbette erken boşalmanın altında psikolojik sorunlar da var. Zihinsel sağlık sorunları ve psikolojik bazı düşünceler, erken boşalmaya zemin hazırlayabilir. Depresyon, endişe, yüksek stres, cinsel baskılar, toplumsal tabular, ilişki problemleri, cinsel performans kaygısı ve benzeri problemler sonucu erken gelme mümkün olabilir. Altta yatan psikolojik sorunun çözülmesi erken gelmenin de çözülmesine yardımcı olur. Bazı durumlarda geciktirici hap eczane desteği alarak altta yatan psikolojik sorunun iyileşmesi mümkün olabilir.

Erken boşalmanın nedeni yalnızca psikolojik sorunlar değil. İlerleyen yaşla birlikte kişilerin ilgili durumla karşılaşma olasılığı da artmakta. Bunun yanı sıra bu durum, hemen hemen her yaşta olabilir. Aynı şekilde her ileri yaştaki erkekte olması bir şart değildir. Ancak yaşlanma, ereksiyon durumunda ve orgazm süresinde değişikliklere neden olabilir. Bazı fizyolojik sorunlar da ilgili duruma yol açabilir. Tansiyon ve şeker hastalığı, erken boşalmanın altındaki hastalıklara örnektir. Erken boşalma çözüm için ilaç kullanımı kısa süreli ve hızlı bir yöntemdir.

Erken Boşalma Nasıl Önlenir?

Sertleşme bozukluğuna göre nispeten daha psikolojik çerçevede değerlendirilebilecek erken boşalma, psikolojik sorunların iyileştirilmesiyle tarihe karışabilir. Bu terapilere yardımcı olacak ilaçlar, çoğu zaman kişinin cinselliğe karşı motivasyonunu yükseltir. Erken gelmeyi tedavi etmek için birden fazla yöntem kullanmak gerekebilir. Birçok uzman, hastalarına cinsellik sırasında boşalma anını zihinlerinde kontrol etmeyi önerir. Sıkma yöntemi olarak geçen bu teknik, bilhassa erken boşalıyorum ilaç eczane ürünleriyle harika sonuçlar verebilir.

Kendinize ve yaşam stilinize uygun olan geciktirici kullanımına ek sıkma yöntemini alışkanlık hâline getirebilirsiniz. Bu yöntemi uygularken eşinizden de destek alabilirsiniz. Yaklaştığınızı hissettiğiniz an, partnerinizle birlikte penisi sıkıca sararak ereksiyonun kısmen kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Buradaki temel amaç, doruğa götüren hislerin farkında varmak ve orgazm anını ertelemeye alışmaktır. Sıkma yöntemini geciktirici ürünlerle birlikte kullanarak zaman içinde orgazmı daha iyi kontrol altına almayı öğrenebilirsiniz.

Erken Boşalma Zihinde Nasıl Kontrol Edilir?

Erken boşalma nasıl önlenir konusunda birçok tedavi yöntemi mümkün olsa da bunların en etkilisi ve en can alıcı noktası, doruk anını kontrol etmeden geçer. Sekste önemli olan zevk anını yaşamaktır. Ancak birçok erkek, cinsellikte önemli olanın en son nokta olduğunu düşünür. Oysa ki cinsellik, telaşsız ve acelesiz bir şekilde o anki duyguya yoğunlaşmaktır. Cinselliği, her iki tarafın da zevk aldığı ortak bir paylaşım yapan da bu duygudur. Yaşadığınız cinselliği eşinizle birlikte yaşadığınız sonsuz yakınlaşma olarak görebilir; herhangi bir süreye ya da sayıya takılmadan aranızdaki paylaşıma odaklanmayı deneyebilirsiniz.

Bu duyguya yoğunlaşmakta zorluk yaşıyorsanız geciktirici spreyler, kremler, jeller ve geciktirici haplar faydalı olabilir. Bu tip ürünleri kullanırken zihninizde doruk anını kontrol etme konusunda pratik yapabilirsiniz. Ancak bunun tek bir gecede olmayacağını söylemekte fayda var. Erken boşalmayı en çok tetikleyenlerin başında performans kaygısı gelir. Özellikle Türk toplumundaki erkekler, cinsel birleşmenin nasıl olması gerektiğine çok fazla odaklanır. Bu da serbestçe hareket etmelerinin önüne geçer. Cinsel mitlere ve toplum baskılarına uygun hareket eden erkeklerde zamansız boşalma kaçınılmaz olur.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Eczanelerde Satılan Geciktirici: Degra

Sağlık Bakanlığı onaylı eczanelerde satılan geciktirici olan Degra, farklı tolerans seviyelerine uygun olarak üretilmiş bir ilaçtır. Ürünü kullanarak tek gecede dahi kum saatini ters yöne çevirebilirsiniz. Cinsellikte kadınların aksine erkeklerin cinsel ilişkiyi başlatmak ve sürdürmek gibi önemli dinamikler için ereksiyon şartına ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Bu konuda zaman zaman yaşanan sıkıntılar ereksiyonu sağlama ve sürdürme gibi konularda sekteye neden olabilir. Degra hap gücü ile tanışabilir ve boşalma süresini başarıyla kontrol edebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Eczanelerde Satılan Geciktirici Online Satış

Erken boşalma tedavisi için geciktirici ürünlerden ilerlemek istiyorsanız güvenilir bir satış noktası aramanız gerekebilir. Bu noktada online eczaneleri tercih ediyorsanız ekstra dikkatli olmalısınız. İnternet dünyasında sayısız eczane mevcut. Bunlar arasından en güvenli tercihi yapmak zor ve karmaşık görünebilir. Bu noktada uzun araştırmalara girmeden Damla Eczane kalitesine güvenebilirsiniz.

08 Mar 2023 23:33

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.