WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Erkeklerde cinsel olarak penis boyları önemlidir.

Erkekler kendilerinin cinsel açıdan mutluluğunu penis boyu ile orantılıdır. Normal bir insanda penis boyu 13 santimetre civarında olağan olarak görülmektedir. Fakat bu birçok erkeğe küçük olarak görülmektedir. Penis büyütücü ilaçlar gerçek mi sorusu birçok erkek tarafından forumlarda sorulmaktadır.
 
Penis büyütücü birçok ilaç satılmaktadır. Bu ilaçların penis boylarını uzattığı söyletmektedir. Penis boyu kolay uzayan bir şey değildir. Büyütücü ilaçların çok fazla işe yaradığını söylemek mümkün değil. Aynı zamanda penis büyütücü ilaçların penis büyüttüğü konusunda herhangi bir bilimsel açıklama da bulunmamaktadır. Peki, ne yapmak gerekir?
 
Penis büyütmek için öncelikle bir cerraha görünmek gerekir. Cerrah tarafından penisin küçük olduğu kanaatine varılır ise penis boyu büyütmek için cerrahi operasyon yapılmaktadır. Cerrahi operasyon ile penis boyları 1 ile 3 santimetre civarında uzatılabilmektedir. Operasyon uzman doktor tarafından yapılmalıdır. Bunun dışında herhangi bir ilaç ile penis büyütme işlemi yapılmamaktadır hastanelerde. Penis büyütücü ilaçların işe yaradığını söyleyenler olsa da bunun hakkında kesin bir bilimsel gerçek yoktur. 

30 Ağu 2021 15:10

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.