WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Eczanelerde Satılan Kayganlaştırıcı Jel

Cinsel hayatın daha kaliteli yaşanmasını sağlayan cinsel takviye ürünleri bulunmaktadır. Cinsel takviye ürünleri, mükemmel bir seksüel yaşamın yanında kişilerin daha iyi haz almalarını da gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerden biri de kayganlaştırıcı jellerdir. Kayganlaştırıcı jel kullanımı kadınların özellikle vajinal kuruluk için gerçekleştirdiği ürünlerden biridir. Günlük hayattan seksüel yaşamada kadar birçok konuda kadınların rahatsız olmasını sağlayan vajinal kuruluk, kişinin rahatsız olmasını da sağlamaktadır. Bu durum ikili ilişkilerin başarısız olmasını sağladığı gibi kişinin de psikolojisini olumsuz etkilemektedir.

Kayganlaştırıcı Jel ile Eğlenceyi Yakalayın!

Kayganlaştırıcı jel kullanımı ile cinsel aktivitede vajinal kuruluk sorunu önlenecek ve ilişki boyunca çiftler gayet mutlu ve huzurlu bir şekilde ilişkilerini yaşayabileceklerdir. Kayganlaştırıcı jel kullanımının gerçekleşmemesi sonucunda yaşanacak cinsel hayatın kadınlar açısından durumu oldukça rahatsız edici olacaktır. Çünkü kişi yaşadığı ilişkiden zevk almak yerine daha çok acı çekecek ve bu sebepten dolayı cinselliğe daha soğuk bir yaklaşım sergileyecektir.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürün Seçin!

Kayganlaştırıcı jeller hem vajinal kayganlaştırıcı hem de anal kayganlaştırıcı olarak ikiye ayrılmaktadır. Anal ilişkiye girecek olan çiftlerin çoğu anal kayganlaştırıcı ürünlerin kullanımını gerçekleştirmektedir. Çünkü penisin anal bölgeye girmesi daha zor olacağından bu girişin kolaylıkla gerçekleşebilmesi adına anal kayganlaştırıcılara ihtiyaç duyulmaktadır.

Eczanelerde satılan kayganlaştırıcı jeller sağlık bakanlığı onaylı olan ürünlerdir. Diğer kayganlaştırıcı ürün çeşitlerine sahip olabilmeniz için internet üzerinden online ecza sitelerinden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Viaxi
Viaxi Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

Viaxi Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel 100 ml
29,00 TL
3,61 TL den başlayan Taksitlerle.
    
OK
Okey Kayganlaştırıcı Jel Sıcak Temas 100 ml

Okey Kayganlaştırıcı Jel Sıcak Temas 100 ml
35,00 TL
4,36 TL den başlayan Taksitlerle.
    
Man Best
Man Best Anal Kayganlaştırıcı Jel

Man Best Anal Kayganlaştırıcı Jel
29,00 TL
3,61 TL den başlayan Taksitlerle.
    
Durex
Durex Play Masaj Jeli ve Kayganlaştırıcı 200Ml

Durex Play Masaj Jeli ve Kayganlaştırıcı 200Ml
39,00 TL
4,85 TL den başlayan Taksitlerle.

30 Ağu 2021 17:07

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.