WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Degra 100 mg Fiyat Nedir Degra 100 mg Tablet Ne İşe Yarar

Degra 100mg sildenafil tablet Deva ilaç tarafından üretilen ereksiyon haplarıdır. 5 mg, 20 mg ve 100 mg tabletler halinde satılmaktadır. Degra tabletlerin bir yüzünde 100 diğer yüzünde DGR yazan mavi altıgen tabletler şeklinde birli dörtlü ve sekizli adetler şeklindedir. En çok bilinen ve tercih edilen 100 mg dörtlü tabletleridir. Degra tabletler, cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce bol su ile alınır. Penise giden kan damarlarında gevşemeye yol açarak, kan akışının penise gitmesi sağlar ve böylece ereksiyon süresi uzun bir zamana yayılmaktadır. Degra 100 mg tablet cinsel anlamda uyarılma söz konusu olduğunda doğal yoldan ereksiyon sağlamaya çok daha fazla yardımcı olacaktır. Sertleşme sorunu olmayan erkeklerin degra hap kullanmaması tavsiye edilmektedir. Degra tablet kadınların kullanımına uygun değildir.

Degra 100 mg fiyat avantajlı tabletler günümüzde erkekler tarafından en çok tercih edilen tabletler arasında yer almaktadır. Cinsel ilişki sırasında fazla sertleşme sağlayamayan veya sertleştikten sonra cinsel ilişki sırasında erken zamanda eroksiyon kaybı yaşayan erkeklerin tercihleri arasındadır. Penisin doğal yolla sertleşmesi sonucunda, penise kan akışını hızlandıran ve gevşemesini sağlayan Degra 100 mg tablet sayesinde çiftler maksimum zevke ulaşır ve uzun süren bir cinsel ilişki yaşar. Degra tabletin etkisi, bir saat içerisinde başlar ve dört -beş saat boyunca devam etmektedir. Günde bir adet Degra 100 mg tablet kullanmak yeterli olacaktır, tekrar kullanım için en az 24 saatin geçmesini beklemenizde fayda olacaktır. Zira ilacın etkisi genel olarak 24 saate yakın sürmektedir.

DEGRA 100 MG SİLDENAFİL TABLET HAKKINDA,

Degra sildenafil tabletlerin diğer bir özelliği de beyinde bulunan endorfin, oksitosin, serotonin gibi hormonların daha fazla salgılanmasını sağlayarak kullanan kişide psikolojik etki yaparak kişinin rahatlamasını ve stresten arındığını göstermektedir. Özellikle psikolojik olarak rahatlayan erkeklerin cinsel ilişki de daha aktif olduğu ve degra tabletin de vermiş olduğu hissiyat ile uzun süre ereksiyon ve sertleşme sağladığı saptanmıştır. Degra 100 mg fiyat avantajlı tabletler aynı zamanda geciktirici özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Bu sayede erkeğe penisi üzerinde kontrol hissi verir ve erken boşalma gibi bir problemi yaşamasına engel olmaktadır. Cinsel ilişki sırasında yeterli sertliğe erişemeyen veya sertleştikten sonra ereksiyon hali kısa süren erkeklerde tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Hatta erken boşalma sorunu yaşayan erkelerde de faydalı olduğu görülmektedir.

Ayrıca, degra kullanmadan önce özellikle kronik rahatsızlıklarınız varsa mutlaka uzman doktor kontrolünde kullanmanız sağlığınız açısından önemlidir. Oldukça etkili olan degra tabletler, penise olan kan akışını artırması ve bundan dolayı kalbinizin daha hızlı çalışmasını sağlayacağından önemli bir durumdur.

DEGRA 100 MG TABLET KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Degra tabletlerin içeriğinde bulunan sildenafil sitrat ve diğer bileşenlere karşı reaksiyonunuz varsa,

Kalp ve karaciğer sorununuz varsa,

Düşük tansiyon probleminiz varsa ve tansiyon ilacı kullanıyorsanız,

Yakın zaman içerisinde kalp krizi geçirdiyseniz,

Görme bozukluğunuz varsa ve tedavi görüyorsanız (Degra 100 mg tablet kullananlarda geçici görme kaybı yaşandığı görülmektedir),

Çok fazla alkol kullanıyorsanız,

Kronik bir rahatsızlığınız varsa,

Düzenli olarak kullandığınız kimyasal ilaç varsa,

Diyabet ve şeker gibi rahatsızlığınız varsa,

Sertleşme sorunu yaşamıyorsanız,

Degra 100 mg tablet kullanmadan önce mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız ve uzman hekim kontrolünde almalısınız. Degra tabletler fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna dâhildir. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde cinsel yoldan uyarılma durumunda doğal yolla sürekli bir sertleşme sağlamaya yardımcı olmaktadır.

DEGRA 100 MG TABLET KULLANIMINDA OLASI GÖRÜLEBİLECEK YAN ETKİLER 

Degra 100 mg tablet kullanan kişiler arasında yapılan araştırmalarda görülebilen olası yan etkiler çok yaygın- yaygın ve yaygın olmayan yan etkiler başlıkları altında sıralanmaktadır.

Çok yaygın görülen yan etkileri, genel olarak 10 hastadan birinde rastlanabilmektedir. Bunlar:

Baş ağrısı

Yüz kısmında kızarıklık

Yaygın olarak görülen yan etkileri genel olarak 100 hastadan birinde rastlanmaktadır. Bunlar:

Sersemlik hissi,

Burun tıkanıklığı,

İdrar yolu enfeksiyonları,

Hafif ve geçici görme bozukluğu (renklerin soluklaşması ve bulanık görme gibi),

Hazımsızlık,

Yaygın olmayan yan etkileri genel olarak 1000 hastadan birinde rastlanabilmektedir. Bunlar:

Kas ağrıları,

Düzensiz ve hızlı kalp atışları,

Gözyaşı rahatsızlığı, gözde kızarma, çift görme,

Kusma ve kusma hissi,

Baş dönmesi,

Göğüs ağrısı,

Yorgunluk hissetme,

Uyku hissi,

Ağızda kuruluk hissi,

Deride döküntü,

Kulak çınlaması,

Duyu hissinde azalma,

Çok seyrek olarak da olsa görülebilen yan etkilerin bazıları ise:

Yüksek ve düşük kan basıncı,

Bayılma,

Burun kanaması,

Havale, nöbet veya tekrarlayan nöbet,

Kalpte atım bozukluğu, yaşamı etkileyebilecek hızlılıkta,

Uzun süreli sertleşmeden kaynaklanan ağrı,

Ciltte ve göz çevresinde şişlik, kızarıklık ve kan oturması,

Görülebilecek tüm bu yan etkiler aynı zamanda Degra Sildenafil tabletin nasıl ve ne şekilde kullanıldığı ile de alakalıdır. Yani eğer fazla doz olarak kullanılırsa bu yan etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. Doğru kullanım ve doktor kontrolünde kullanım sağlığınız açısından çok çok önemlidir.

DEGRA 100 MG KULLANIMI NASIL OLMALIDIR

Cinsel birliktelikten yaklaşık bir saat önce bol su ile alınmalıdır. Tok karnına veya aç karnına değil genellikle yemeklerden bir-iki saat önce ya da sonra alınması degra tabletin etkisini daha fazla gösterecektir. Yemekle birlikte enzimi ilacın etkisini azaltacaktır. Alkol kullanıyorsanız ilacın etkisi normal kullanımdan daha az olacaktır, mümkün olduğu kadar alkol ile kullanılmaması önerilmektedir. Doz aşımı yapmamanız özellikle tavsiye edilmektedir, günde bir adet kullanım yeterlidir. Önerilen doz ise genel olarak degra 50 mg veya 100 mg bir tablettir. Uzman hekimin önerisinde kullanmanız faydalı olacaktır.

DEGRA 100 MG TABLET SATIŞ 

Degra sildenafil tabletleri eczanelerden temin edebilir veya internet sitelerinden sipariş yolu il alabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus yani internetten alışverişlerde kesinlikle alacağınız ürünün orijinal olmasına dikkat etmenizdir. Orijinal Degra 100 mg fiyat, 20 mg ve 5 mg tabletler şeklinde satışa sunulmaktadır. Tabletlerin bir yüzünde 100 diğer yüzünde DGR yazıyor olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Degra tabletler mavi renkte ve altıgen şeklindedir. Orijinal kutu üzerinde mutlaka barkod ve hologram olmak zorundadır. Üretici firmanın bilgileri ve üretim izinleri kutu üzerinde yazılı olmalıdır.

Degra 100 mg tabletleri saklama koşulları: Çocukların göremeyeceği ve ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız.

Son kullanma tarihine kullanım öncesi mutlaka dikkat etmelisiniz.

25 derecenin altındaki oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Aldığınız üründe veya kutusunda bozukluklar fark ederseniz ürünü kullanmayınız.

Cinsel aktivitenizin daha etkili ve daha uzun süreli geçmesini istiyorsanız Degra 100 mg tablet kullanmanızı öneriyoruz. Sitemizden güvenle sipariş yapabilirsiniz, orijinal ürün konusunda uzun yıllardır satış yapan sitemiz hızlı kargo ve gizlilik politikasını her zaman ön planda tutmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sildenafil sitrat içeren bu ürünleri kullanmadan önce mutlaka sağlık problemlerinizin olup olmadığına ve bu ilaçlara karşı alerjik reaksiyonunuzun bulunup bulunmadığına karşı emin olmalısınız ve mutlaka uzman bir hekimden yardım almalısınız. Degra 100 mg tablet kullanmadan önce degra kullanım şekli, yan etkileri, ne kadar dozda kullanmanız gerektiği gibi konuları araştırınız ve daha sonra gönül rahatlığı ile kullanınız. Dünyada erkeklerin en çok tercileri arasında yer alan Degra 100 mg tableti kullandığınızda cinsel ilişkinizden büyük bir zevk alacak ve partnerinize de aynı duyguları yaşatacaksınız.

02 May 2023 23:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.