WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel İsteksizlik için Bayan Azdırıcı Damla

Cinsel performanstan maksimum zevk alınması cinsel ilişkiyi iki tarafında istemesine bağlıdır. İki tarafta birbirlerine arzu duydukları takdirde cinsel anlamda maksimum performansa ve de doyuma ulaşılabilir. Ancak genelde erkekler kadar istekli değildir bayanlar. Sorun psikolojik olduğu kadar fiziksel de olabilmektedir. Her ne kadar kadın kendini psikolojik olarak hazır hissetse de bedenen yorgun düşmesi cinsel isteksizliğe neden olmaktadır. Bu gibi durumlar için takviye almakta fayda bulunmaktadır.

Cinsel İsteksizlik için Bayan Azdırıcı Damla

Özellikle cinsel isteksizlik yaşayan bayanlar için satışa sunulan bayan azdırıcı damla ile kendinizi cinselliğe daha yakın hissedeceksiniz. İçerdiği afrodizyak etkisi yapan etken madde sayesinde kullanımı başladıktan kısa bir zaman sonra farkı hissedecek ve güzel bir cinsel birlikteliğe merhaba diyeceksiniz.

Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır ?

Azdırıcı damla cinsel ilişkiden önce ve üzerinde yazdığı şekliyle doğru olarak kullanılmalıdır. Alkollü ve asitli içeceklerle kullanılması tavsiye edilmemektedir. Damlaya kullanacak kişinin psikolojik olarak da cinsel birlikteliğe hazır olması gerekmektedir. Cinsel dürtüleri canlandıran ve kan akışını hızlandıran özelliği bulunan damla sayesinde her iki tarafta cinsel birlikteliğe hazır olacak ve mutlu birliktelikte eksik parça kalmayacak. 

06 Haz 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.