WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel Bir İlişkide Kontrol Sorunu

İnsanlar birbirinden farklı karakter yapılarına sahiptir. Bazı kişiler baskın bir karakter yapısına sahipken, bazı insanlar ise daha çekingen ve uyan bir yapıdadırlar. Bu durum çiftler arasında da söz konusudur ve cinsel bir ilişki içerisinde oldukça hassas bir durumdur. Yani bir taraf baskın iken diğer taraf bunu olumlu karşılamalıdır. Çünkü baskın karakterli bir kişi kendisini bu konuda pek değiştiremeyeceği için karşılıklı uyum büyük bir önem taşır.

Aslında erkeklerin cinsel bir ilişkide kontrolü ele almayı kadınlardan daha çok sevdiği düşünülür. Fakat bu doğru değildir. En az erkekler kadar kadınlar da bu konuda kontrol sahibi olmayı severler. Aslında cinsel ilişkide kontrolü kadına bırakan çiftler arasında çok daha çeşitli fanteziler eşliğinde şehvet dolu zamanlar yaşanabilmektedir.

Zaten önemli olan cinselliği en üst seviyede büyük bir haz içerisinde yaşamaktır. O yüzden birleşmeyi de uzatmak ve çok daha uzun sürelerde bu anın tadını çıkarmak adına geciktirici hap cinsel sağlık ürünlerini kullanmak tercih sebebi olabilir. Cinsel ilişki esnasında kontrol kimde olursa olsun önemli olan her iki tarafın da bundan büyük bir zevk almasıdır.

30 Ağu 2021 15:06

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.