WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bayan Azdırıcı Damlalar ve Fiyatları

Belli bir zamandan beri Türkiye'de satışı yapılan bayan azdırıcı damlalar cinsel isteği ve performansı arttırarak karşı hanımları cinsel ilişkiye hazırlayan bir uyarıcıdır. Damlalık formda olup kullanımı çok basittir. Asitsiz ve alkolsüz her türlü içeceğe karıştırılarak kullanılabilir. Bu ürüne sahip olarak partnerinizi tetikleyebilirsiniz. Boşa geçen zamanlara pişman olacaksınız!

Şehveti ve seks gücünü maksimum seviyede arttıran bayan azdırıcı damlalar, aynı zamanda cinsel cazibeyi arttırarak eşler arasında sıcak ilişki kurulmasına yardımcı olur. Sizi ve eşinizi her zaman seks yapma arzusu ile ateşler.

Bayan azdırıcı damlalar ile cinsel birleşmede alınan haz artacak ve kan dolaşımı hızlandırarak cinselliği ön plana çıkaracaktır. Uyarıcı ve azdırıcı damlalar cinsel aktivite ve hormonların üretimini destekleyen bir üründür. Böylelikle son kullanıcıların sürekli olarak akıllarında kalan azdırıcı ve uyarıcı damla ne işe yarar, işe yarar mı gibi soru işaretlerine verilebilecek en iyi cevaptır. Bu ürün gibi bayan uyandırıcı ilaçlar eşlerin cinsel hayatlarında maksimum haz ve mutluluk yaşamasındaki yardımcı en büyük ilaçlar ve destek ürünleridir.

Bayan azdırıcı damlalar alkolsüz ve asitsiz içeceklerde kullanımı sağlanır. Meyve suyu ve benzeri diğer içeceklerde rahatlıkla karışım yapılıp kullanılan bu bayan azdıran damla seksüel aktiviteden önce (5-10) damla arsında içeceğe damlatılarak kullanımı gerçekleştirilir.

02 Oca 2023 14:28

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.