WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılmalıdır

Azdırıcı damla niteliğindeki ürünlerin bayanlar üzerindeki etkisi bilimsel olarak ispatlanmış ve doğruluk bulmuştur. Bayanların cinsel isteklerini bastırma ihtimalleri artık azdırıcı damla ve benzeri ürünler sayesinde sıfıra indirgenmiş oluyor.

Cinsel arzu ve dürtüleri en üst seviyeye çıkararak yaklaşık 15-30 dakika sonra partnerine karşı ilgisini maksimum seviyeye çıkararak seks yapma isteğini arttırıyor. Bayan azdırıcı damla kadının beynini uyararak bilinçaltını seks yapmaya doğru yönlendiriyor, 15 dakika gibi bir süre içerisinde kadının tüm duyguları cinsellik olarak ön plana çıkıyor.

Partnerinize sürpriz yapabilirsiniz. Eğlenceli bir gece geçirmenize fırsat sunuyoruz. Erkeklerde cinsel istek arttırıcı ve performans artırıcı ilaçlar ve cinsel güç artırıcı tabletler ile aynı etkiyi gösteren bu damla ile mutlaka cinsel isteksizlik problemine çözüm bulabilirsiniz.

Etkileri: Heyecan ve libido artırmaya yarar. Ajitasyon (tahrik) artırmaya yardımcıdır

Kullanımı ve dozaj : Cinsel ilişkiden 20 ila 40 dakika öncesinde alkolsüz herhangi bir sıvı ile birlikte 5 veya 6 damla (3 veya 6 ml.) alınması önerilir.

30 Ağu 2021 17:17

Diğer Yazılar

    © 2020 Eros Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.